Povezane vesti

Beli prah na tanjiru pored tela: Prvo oglašavanje Roberta De Nira nakon što mu je unuk pronađen mrtav (foto)

Beli prah na tanjiru pored tela: Prvo oglašavanje Roberta De Nira nakon što mu je unuk pronađen mrtav (foto)

Večernje novosti 03.07.2023
UNUK slavnog glumca Roberta De Nira, Leonardo De Niro Rodrigez, pronađen je mrtav u 19. godini. Foto: Jutjub Kako je izvor za Dejli Mejl otkrio, pored njega je pronađen beli prah, na tanjiru, a tragovi nasilja nisu pronađeni. De Niro se oglasio nakon… »
Pored tela je bio tanjir sa belom supstancom: Unuk Roberta de Nira pronađen u stanu od milion dolara - imao je 20 godina

Pored tela je bio tanjir sa belom supstancom: Unuk Roberta de Nira pronađen u stanu od milion dolara - imao je 20 godina

Mondo 03.07.2023
Leandro de Niro preminuo je proteklog vikenda, saopštila je njegova majka Drena. Leandro de Niro preminuo je proteklog vikenda, saopštila je njegova majka Drena Drena de Niro, najstarija ćerka Roberta de Nira, objavila je danas da je njen sin, Leandro… »
„Duboko sam uznemiren…“: Prve reči De Nira nakon porodične tragedije

„Duboko sam uznemiren…“: Prve reči De Nira nakon porodične tragedije

N1 Info 03.07.2023
Čuveni glumac Rober de Niro oglasio se posle porodične tragedije. „Duboko sam uznemiren zbog smrti mog voljenog unuka Lea. Veoma smo zahvalni na saučešću koje dobijamo od svih. Molimo da nam se pruži privatnost kako bismo ožalili gubitak Lea“… »
Pored tela unuka Roberta de Nira pronađen tanjir sa belom supstancom: Otkriveni novi detalji tragedije

Pored tela unuka Roberta de Nira pronađen tanjir sa belom supstancom: Otkriveni novi detalji tragedije

Nova 03.07.2023
Leonardo de Niro Rodrigez, unuk glumca Roberta de Nira, preminuo je u 19. godini. Tragičnu vest podlila je Leonardova majka Drina na Instagramu. „Moj lepi, slatki anđele. Volela sam te više od svega od trenutka kada sam te osetila u svom stomaku. Bio… »
Preminuo unuk Roberta de Nira u 19 godini

Preminuo unuk Roberta de Nira u 19 godini

RTV 03.07.2023
LOS ANĐELES - Unuk glumca Roberta De Nira, Leonardo De Niro Rodrigez preminuo je u 19 godini, objavila je danas njegova majka Drina De Niro. Ona je to objavila na Instagramu ne iznoseći uzrok smrti. "Moj lepi slatki anđele. Volela sam te bez reči od… »
Preminuo unuk Roberta De Nira

Preminuo unuk Roberta De Nira

Danas 03.07.2023
Preminuo je Leandro De Niro Rodrigez, unuk Roberta De Nira, a vest je podelila njegova majka, Drena De Niro, ćerka holivudskog glumca. Kako piše Index.hr, 51-godišnja glumica je na Instagramu podelila tragične vesti o smrti svog 19-godišnjeg sina… »
Preminuo unuk Roberta de Nira

Preminuo unuk Roberta de Nira

Radio 021 03.07.2023
Preminuo je Leandro de Niro Rodrigez, unuk Roberta de Nira, a vest je podelila njegova majka i ćerka holivudskog glumca Drena De Niro. Glumica je tragičnu vest o smrti svog 19-godišnjeg sina podelila na Instagramu. Leandrov otac, umetnik Karlos Mare… »

Vesti dana »