Povezane vesti

Odloženo suđenje za smrt studentkinje Marije (25) koju je pokosio pijani vozač

Odloženo suđenje za smrt studentkinje Marije (25) koju je pokosio pijani vozač

Niške vesti 03.07.2023
„Jedva čekamo da se suđenje završi jer je svaki naš dolazak u sudnicu i svaki susret sa čovekom zbog koga je naša ćerka mrtva, za nas ogromna trauma“, izjavila je Žaklina. Ona je kazala da ni danas kao ni tokom prethodne dve i po godine… »
Pijani vozač koji je ubio moju Mariju živi, a nje nema: Majka Nišlijke poginule u udesu neutešna, suđenje opet odloženo

Pijani vozač koji je ubio moju Mariju živi, a nje nema: Majka Nišlijke poginule u udesu neutešna, suđenje opet odloženo

Mondo 03.07.2023
Glavni pretres optuženom neće početi ni nakon dve i po godine od kobne nesreće. Glavni pretres optuženom neće početi ni nakon dve i po godine od kobne nesreće. Zbog sprečenosti advokata odbrane i jednog porotnika da se pojave u Višem sudu u… »
"Prošle su dve godine i 104 dana bez moje Marije": Odloženo suđenje Nišliji koji je kolima ubio devojku, njena majka…

"Prošle su dve godine i 104 dana bez moje Marije": Odloženo suđenje Nišliji koji je kolima ubio devojku, njena majka…

Blic 03.07.2023
Zbog sprečenosti advokata odbrane i jednog porotnika da se pojave u Višem sudu u Nišu, danas odloženo suđenje Igoru Stojkoviću (40) iz Niša, koji je optužen je da je 31.decembra 2020.godine oko 17.20 časova iu pijanom stanju automobilom marke… »

Vesti dana »