Povezane vesti

Aleksić: Koluvijino gostovanje na TV Hepi dokaz da je Jovanjica državni projekat

Aleksić: Koluvijino gostovanje na TV Hepi dokaz da je Jovanjica državni projekat

Radio 021 04.07.2023
"Optuženi narko diler, kome se sudi, najnormalnije gostuje na televiziji sa nacionalnom frekvencijom i objašnjava kako je on ustvari jedan divan čovek". Tako je poslanik i potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić prokomentarisao gostovanje… »
Koluvija: Sramota je što sam 22 meseca proveo u pritvoru zbog nečijeg hira, ni za šta

Koluvija: Sramota je što sam 22 meseca proveo u pritvoru zbog nečijeg hira, ni za šta

Radio 021 04.07.2023
Vlasnik imanja Jovanjica Predrag Koluvija rekao je na TV Hepi da mu ne dozvoljavaju da priđe imanju da ne bi video šta je sve odneto. Narodnog poslanika Miroslava Aleksića poziva na javno suđenje. "Ja pozivam stalno te ljude da krenemo, pošto taj… »
Aleksić o gostovanju Koluvije na Hepiju: Još jedan dokaz da je Jovanjica državni projekat

Aleksić o gostovanju Koluvije na Hepiju: Još jedan dokaz da je Jovanjica državni projekat

Danas 04.07.2023
Potpredsednik Narodne stranke i narodni poslanik Miroslav Aleksić povodom gostovanja Predraga Koluvije televiziji Hepi rekao je da „optuženi narko diler, kome se sudi, najnormalnije gostuje na televiziji sa nacionalnom frekvencijom i objašnjava kako… »
Predrag Koluvija: Proveo sam 22 meseca u pritvoru zbog nečijeg hira, ne dozvoljavaju mi da priđem imanju da ne bi video šta…

Predrag Koluvija: Proveo sam 22 meseca u pritvoru zbog nečijeg hira, ne dozvoljavaju mi da priđem imanju da ne bi video šta…

Danas 03.07.2023
Vlasnik imanja Jovanjica Predrag Koluvija bio je gost TV Hepi. Kaže, između ostalog, da mu ne dozvoljavaju da priđe imanju da ne bi video šta je sve odneto. Narodnog poslanika Miroslava Aleksića poziva na javno suđenje. „Ja pozivam stalno te ljude… »

Vesti dana »