Povezane vesti
Ministarka Darija Kisić danas u Kragujevcu
Glas Šumadije 04.07.2023
Kragujevac je jedna od 52 lokalne samouprave koja je dobila sredstva za unapređenje mera populacione politike preko Ministarstva za brigu o porodici i demografiju. Tim povodom ministarka Darija Kisić danas je posetila jaslice „Švrća“, PU „Đurđevdan“ gde… »
Kragujevac: 15 miliona za mere populacione politike
Pressek 04.07.2023
Kragujevac je jedna od 52 lokalne samouprave koja je dobila sredstva za unapređenje mera populacione politike preko Ministarstva za brigu o porodici i demografiju. Kragujevac je dobio nešto manje od 15 miliona dinara. Ova sredstva će biti potrošena na… »
10 minuta: Ministarka Darija Kisić Tepavčević posetila Kragujevac
RTK 04.07.2023
Ministarka za brigu o porodici i demografiju, Darija Kisić Tepavčević, posetila je danas Kragujevac. Ministarka je sa predstavnicima grada obišla kragujevački Dom zdravlja i vrtić „Švrća“ koji su dobili oko 14,5 miliona dinara za rekonstrukciju i nabavku… »
Vesti dana »
MOL dobio dozvolu za nastavak pregovora o kupovini NIS-a do 16. juna
Serbian News Media pre 5 satijoš 22 povezane
Drama za infarkt: Trojka uz sirenu pa rat u produžetku – Barać slomio Alimpijevića!
Hot sport pre 5 satijoš 28 povezanih
Iran: IAEA politizacije nuklearni nadzor; Si-En-En: Izrael tajno rasporedio jedinice u Azerbejdžanu
RTS pre 1 danjoš 56 povezanih





