Povezane vesti
PPF pregovara o delimičnoj prodaji Yettel-a sa kompanijom iz UAE
Nova ekonomija 04.07.2023
Kompanija PPF, vlasnik telekomunikaciononog operatora Yettel-a, pregovara sa Emirates Telecommunications Group Compani iz Ujedinjenih Arapskim Emirata o delimičnoj prodaji svojih operacija u Srbiji i još nekoliko zemalja, piše Telegraf Biznis. „PPF grupa… »
Na prodaju Yettel u Srbiji? PPF grupa i kompanija iz UAE pregovaraju o formiranju potencijalnog partnerstva
Blic 04.07.2023
Yettel u Srbiji mogao bi uskoro da dobije novog vlasnika. Kako je potvrđeno u matičnoj kompaniji PPF Group, trenutno su u toku pregovori. Naime, pregovara se o delimičnoj prodaji Yettela u Srbiji i još nekoliko zemalja. - PPF grupa i kompanija Emirates… »
Vesti dana »

Nikezić: Najveću korist od Vučićevih mera za legalizaciju imaće SNS investitori, sad će jeftino da ozakone divlju gradnju
Jugmedia pre 1 satjoš 20 povezanih

Tri kandidata za dva mesta štopera protiv Seltika: Ima tu još nekoliko dilema i glavobolje za trenera Vladana Milojevića!
Kurir pre 24 minutajoš 25 povezanih

Prelet dronova u Danskoj, vazdušni saobraćaj bio blokiran satima: Rusija tvrdi da nije umešana
N1 Info pre 48 minutajoš 19 povezanih