Povezane vesti

Bruka vimbldona: Rodžer Federer proglašen za najboljeg tenisera svih vremena, šta će na ovo reći Novak Đoković? (video)

Bruka vimbldona: Rodžer Federer proglašen za najboljeg tenisera svih vremena, šta će na ovo reći Novak Đoković? (video)

Večernje novosti 04.07.2023
NOVAK Đoković je teniser sa najviše grend slem titula i najdužim "stažom" na prvom mestu ATP liste. Iako su u njegovom vlasništvu još neki, brojni i to nimalo lako ostvarivi rekordi, na Vimbldonu je danas, i to iz usta Rafaela Nadala, moglo da se… »
Vilander: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili deset titula na Vimbldonu

Vilander: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili deset titula na Vimbldonu

Politika 04.07.2023
LONDON – Legendarni švedski teniser Mats Vilander izjavio je danas da bi Srbin Novak Đoković mogao do kraja igračke karijere da osvoji 10 titula na Vimbldonu, prenosi Jurosport. Đoković je do sada osvojio 23 grend slem trofeja, a od toga sedam… »
Vilander: Novak može do 9-10 titula na Vimbldonu

Vilander: Novak može do 9-10 titula na Vimbldonu

Sport klub 04.07.2023
Novak Đoković ovog leta na Vimbldonu juri rekord Rodžera Federera od osam titula, ali Mats Vilander veruje da najbolji teniser svih vremena neće tu stati. – Ne bi me začudilo da Novak dođe do devet ili deset trofeja u Londonu – kaže Šveđanin… »
Vilander: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili deset titula na Vimbldonu

Vilander: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili deset titula na Vimbldonu

Sportski žurnal 04.07.2023
Đoković je do sada osvojio 23 gren slem trofeja, a od toga sedam titula na. Legendarni švedski teniser Mats Vilander izjavio je da bi Novak Đoković mogao do kraja igračke karijere da osvoji deset titula na Vimbldonu. Đoković je do sada osvojio 23… »
Vilander: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili deset titula na Vimbldonu

Vilander: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili deset titula na Vimbldonu

Vesti online 04.07.2023
Legendarni švedski teniser Mats Vilander izjavio je danas da bi Srbin Novak Đoković mogao do kraja igračke karijere da osvoji 10 titula na Vimbldonu, prenosi Jurosport. Đoković je do sada osvojio 23 grend slem trofeja, a od toga sedam titula na… »
Mats Vilander: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili 10 titula na Vimbldonu

Mats Vilander: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili 10 titula na Vimbldonu

Euronews 04.07.2023
Legendarni švedski teniser Mats Vilander smatra da bi Novak Đoković mogao do kraja igračke karijere da osvoji 10 titula na Vimbldonu, prenosi Jurosport. Đoković je do sada osvojio 23 Grend slem trofeja, a od toga sedam titula na Vimbldonu. Srpski… »
Vilander otvorio dušu: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili deset titula na Vimbldonu

Vilander otvorio dušu: Ne bi me čudilo da Đoković osvoji devet ili deset titula na Vimbldonu

Večernje novosti 04.07.2023
Legendarni švedski teniser Mats Vilander izjavio je danas da bi Srbin Novak Đoković mogao do kraja igračke karijere da osvoji 10 titula na Vimbldonu, prenosi Jurosport. Foto: Printskrin Đoković je do sada osvojio 23 grend slem trofeja, a od toga… »
VILANDER: Ne bi me čudilo da ĐOKOVIĆ OSVOJI DEVET ILI DESET TITULA NA VIMBLDONU

VILANDER: Ne bi me čudilo da ĐOKOVIĆ OSVOJI DEVET ILI DESET TITULA NA VIMBLDONU

Dnevnik 04.07.2023
LONDON: Legendarni švedski teniser Mats Vilander izjavio je da bi Srbin Novak Đoković mogao do kraja igračke karijere da osvoji 10 titula na Vimbldonu, prenosi Jurosport. Đoković je do sada osvojio 23 grend slem trofeja, a od toga sedam titula na… »

Vesti dana »