Povezane vesti

„Nestrpljiv sam zbog toga“: Đoković se ugleda na Džordana, želi da napravi bum i u novoj sferi

„Nestrpljiv sam zbog toga“: Đoković se ugleda na Džordana, želi da napravi bum i u novoj sferi

Nova 04.07.2023
Sa nestrpljenjem se, sada već godinama, čeka da se pojavi dokumentarac o Novaku Đokoviću. Najviše zbog toga što je poznato da ga kamere prate i da se beleži već dugo svaki trenutak koji provede na terenu i van njega. Novak Đoković je pobedom nad… »
Đoković: Vraćamo gradu terene, predlažem da to bude nacionalni teniski centar

Đoković: Vraćamo gradu terene, predlažem da to bude nacionalni teniski centar

Sportski žurnal 04.07.2023
Srpski teniser je najavio da će se okrenuti novim projektima. Najbolji srpski igrač Novak Đoković podsetio je da je Teniski centar Novak vratio Gradu Beogradu i predložio je da ovaj objekat bude nacionalni teniski centar, prenose beogradski mediji… »
Novak Đoković: Tereni koje smo vratili Gradu Beogradu da budu nacionalni teniski centar

Novak Đoković: Tereni koje smo vratili Gradu Beogradu da budu nacionalni teniski centar

Radio 021 04.07.2023
Novak Đoković podsetio je da je Teniski centar "Novak" vratio Gradu Beogradu i predložio je da ovaj objekat bude nacionalni teniski centar. Kompanija "Tara 2016 S", u vlasništvu Novaka i Jelene Đoković, donela je odluku krajem maja da vrati Gradu… »
Đoković: Vraćamo gradu terene, predlažem da to bude nacionalni teniski centar

Đoković: Vraćamo gradu terene, predlažem da to bude nacionalni teniski centar

Politika 04.07.2023
LONDON – Najbolji srpski igrač Novak Đoković podsetio je da je Teniski centar Novak vratio Gradu Beogradu i predložio je da ovaj objekat bude nacionalni teniski centar, prenose beogradski mediji. Kompanija „Tara 2016 S”, u vlasništvu Novaka i… »
Novak javno rekao šta bi trebalo da uradi: Razmišlja da napusti Srbiju i pokrene projekte van nje

Novak javno rekao šta bi trebalo da uradi: Razmišlja da napusti Srbiju i pokrene projekte van nje

Nova 04.07.2023
I dalje je jedna od velikih enigmi šta će biti sa Teniskim centrom na 25. maju. Novak Đoković je vratio terene gradu, a od tog trenutka se na njemu nalaze samo ljudi koji ih održavaju. Srpski teniser je sada opet govorio o svojim planovima. Od kada… »
Novak Đoković: Imaću nove projekte, videćemo da li će biti u Srbiji

Novak Đoković: Imaću nove projekte, videćemo da li će biti u Srbiji

Danas 04.07.2023
Novak Đoković je lako prošao u drugo kolo Vimbldona nakon pobede nad Argentincem Pedrom Ćaćinom sa 3:0 usetovima 6:3, 6:3, 7:6 (7-4), a nakon Novak Đoković nedavno je vratio državi terene na 25. maju i sada nije siguran gde će mu biti baza u… »
Đoković: VRAĆAMO GRADU TERENE, neka budu nacionalni teniski centar

Đoković: VRAĆAMO GRADU TERENE, neka budu nacionalni teniski centar

Dnevnik 04.07.2023
LONDON: Najbolji srpski igrač Novak Đoković podsetio je da je Teniski centar Novak vratio Gradu Beogradu i predložio je da ovaj objekat bude nacionalni teniski centar, prenose beogradski mediji. Kompanija "Tara 2016 S", u vlasništvu Novaka i Jelene… »
Novak o TC: Imaću nove projekte, videćemo da li u Srbiji…

Novak o TC: Imaću nove projekte, videćemo da li u Srbiji…

Sport klub 04.07.2023
Novak Đoković nedavno je vratio državi terene na 25. maju i sada nije siguran gde će mu biti baza u Beogradu, kada se u domovinu vrati da trenira. „Vraćamo gradu centar, ne znamo šta će se sada desiti i šta će grad odlučiti da radi sa klubom… »
Novak progovorio o teniskom centru koji je poklonio Beogradu: Ja sam im dao predlog šta će sa njim...

Novak progovorio o teniskom centru koji je poklonio Beogradu: Ja sam im dao predlog šta će sa njim...

Mondo 04.07.2023
Novak Đoković je defintiivno poklonio svoj teniski centar Beogradu, a sada je otkrio i šta je predložio gradu, teniskom savezu i državi kada je taj kompleks u pitanju. Novak Đoković je defintiivno poklonio svoj teniski centar Beogradu, a sada je… »
"Dao sam im predlog": Đoković prvi put javno progovorio o teniskim terenima na Dorćolu

"Dao sam im predlog": Đoković prvi put javno progovorio o teniskim terenima na Dorćolu

Večernje novosti 04.07.2023
Novak Đoković je nedavno vratio terene na 25. maju gradu Beogradu, što je sve iznenadilo. Od tog trenutka se na njemu nalaze samo ljudi koji ih održavaju i neizvesna je sudbina teniskih terena koji su do juče bili pod okriljem najboljeg srpskog… »

Vesti dana »