Povezane vesti

Ćerka Ivane koju je ubio komšija objavila potresnu poruku: "Majko moja, bila si moj heroj"

Ćerka Ivane koju je ubio komšija objavila potresnu poruku: "Majko moja, bila si moj heroj"

Telegraf 04.07.2023
Ivanu je komšija ubio iz ilegalne puške, pred očima supruga Miroslava i 12-godišnjeg sina, ničim izazvan. Izgubljeni život 45-godišnje žene iz Siska najstrašnija je posledica stravičnog zločina koji je u subotu uveče potresao grad. U… »
Žrtve napadača iz Siska u bolnici i bez doma, ćerka ubijene Ivane u bolu: "Očuhu i bratu treba pomoć"

Žrtve napadača iz Siska u bolnici i bez doma, ćerka ubijene Ivane u bolu: "Očuhu i bratu treba pomoć"

Telegraf 04.07.2023
Preživeli Tomislav koji je sprečio dalje krvoproliće kaže da ne može da prozre motive počinioca. Pomahnitali Neđad Fetić (58) u subotu je u sisačkom Kanaku ubio Ivanu J. (45) , ranio njenog supruga i zapalio im kuću. Imala je dve kćeri i sina… »
Sisački monstrum ubio Srbina za vreme rata: Jezivi detalji o ubici koji je zločinom šokirao Hrvatsku (foto/ video)

Sisački monstrum ubio Srbina za vreme rata: Jezivi detalji o ubici koji je zločinom šokirao Hrvatsku (foto/ video)

Večernje novosti 03.07.2023
UBICA iz Siska, Nedžad Fetić (52) poznat kao Bracan, koji je u subotu uveče u krvavom pohodu u Capraškim Poljanama ubio ženu, četvoro ljudi teško ranio i zapalio tri kuće i automobile, policiji i pravosuđu je više nego poznat. Foto: Printskrin… »

Vesti dana »