Povezane vesti

Alkaraz: Glavni cilj mi je da osvojim turnir

Alkaraz: Glavni cilj mi je da osvojim turnir

Politika 04.07.2023
LONDON – Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je nakon plasmana u drugo kolo Vimbldona mu je glavni cilj da osvoji turnir ove godine. Karlos Alkaraz lako se danas plasirao u drugo kolo Vimbldona, pošto je u prvom kolu za sat i 55 minuta pobedio… »
Alkaraz lako do drugog kola Vimbldona

Alkaraz lako do drugog kola Vimbldona

Politika 04.07.2023
LONDON – Španski teniser Karlos Alkaraz lako se danas plasirao u drugo kolo Vimbldona, pošto je u prvom kolu za sat i 55 minuta pobedio iskusnog Francuza Žeremija Šardija sa 3:0 u setovima – 6:0, 6:2, 7:5. Posle dva seta koje je osvojio… »
Alkaras lako do drugog kola Vimbldona

Alkaras lako do drugog kola Vimbldona

Vesti online 04.07.2023
Španski teniser Karlos Alkaras lako se danas plasirao u drugo kolo Vimbldona, pošto je u prvom kolu za sat i 55 minuta pobedio iskusnog Francuza Žeremija Šardija sa 3:0 u setovima – 6:0, 6:2, 7:5. Posle dva seta koje je osvojio dominantno, Alkaras… »
Alkaras: Novak me verovatno kontroliše

Alkaras: Novak me verovatno kontroliše

Sportski žurnal 04.07.2023
Španac smatra da Đoković gleda njegove mečeve, kao što on prati njega. Karlos Alkaras je posle plasmana u drugo kolo Vimbldona izjavio da mu je glavni cilj da osvoji turnir ove godine. Španac je u prvom kolu za sat i 55 minuta pobedio iskusnog… »
Marej lako do drugog kola Vimbldona

Marej lako do drugog kola Vimbldona

Novi magazin 04.07.2023
Britanski teniser Endi Marej plasirao se danas u drugo kolo Vimbldona, pošto je u tri seta savladao sunarodnika Rajana Penistona 6:3, 6:0, 6:1. Marej, 40. teniser sveta, do pobede nad 268. teniserom sveta je stigao posle dva sata i tri minuta igre. On je… »
Vimbldon - Marej lako do drugog kola

Vimbldon - Marej lako do drugog kola

Sportske.net 04.07.2023
Britanski teniser Endi Marej plasirao se danas u drugo kolo Vimbldona, pošto je u tri seta savladao sunarodnika Rajana Penistona 6:3, 6:0, 6:1. Marej, 40. teniser sveta, do pobede nad 268. teniserom sveta je stigao posle dva sata i tri minuta igre. On je… »
ALKARAZ: NOVAK VEROVATNO GLEDA MOJE MEČEVE, kontroliše šta radim

ALKARAZ: NOVAK VEROVATNO GLEDA MOJE MEČEVE, kontroliše šta radim

Dnevnik 04.07.2023
LONDON: Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je nakon plasmana u drugo kolo Vimbldona mu je glavni cilj da osvoji turnir ove godine. Karlos Alkaraz lako se danas plasirao u drugo kolo Vimbldona, pošto je u prvom kolu za sat i 55 minuta pobedio… »
Đoković o Srbija openu: Ne odustajemo, želimo tu tradiciju

Đoković o Srbija openu: Ne odustajemo, želimo tu tradiciju

Sport klub 04.07.2023
Posle nedavne vesti da se licenca po kojoj se održavao Srbija open seli u Bukurešt, Novak Đoković kaže da se još nije odustalo od turnira u Beogradu. „Moj brat (Đorđe) je u komunikaciji sa ATP-om i sa vlasnicima drugih licenci – pokušava u… »
Alkaraz: Gledam Đokovića, on radi isto ono što i ja

Alkaraz: Gledam Đokovića, on radi isto ono što i ja

Sport klub 04.07.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz sigurno je startovao na Vimbldonu pošto je u tri seta pobedio Žeremija Šardija. Prvi igrač sveta gotovo bez greške je doigrao prva dva seta, ali se u trećem mučio i 36-godišnjem rivalu dozvolio čak da napravi… »
Federer gledao Endija: Mari silovit na startu Vimbldona

Federer gledao Endija: Mari silovit na startu Vimbldona

Sport klub 04.07.2023
Dvostruki šampion Vimbldona Endi Mari ubedljivom pobedom protiv Rajana Penistona počeo je takmičenje na trećem gren slem turniru u sezoni. Tridesetšestogodišnji Škotlanđanin je u britanskom okršaju savladao 268. igrača sveta, koje je dobio… »
Alkaras lako do drugog kola Vimbldona

Alkaras lako do drugog kola Vimbldona

Sportski žurnal 04.07.2023
Rival u drugom kolu Alkarasu će biti jedan od dva Francuza, pobednik meča Aleksandr Miler - Artur Rinderkneš. Španski teniser Karlos Alkaras lako se plasirao u drugo kolo Vimbldona, pošto je u prvom kolu za sat i 55 minuta pobedio iskusnog Francuza… »
Kakav nastup: Karlos Alkaraz stigao na Vimbldon "da pokaže da ume da briljira i na travi", a onda...

Kakav nastup: Karlos Alkaraz stigao na Vimbldon "da pokaže da ume da briljira i na travi", a onda...

Večernje novosti 04.07.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz, zvanično najbolje rangirani teniser sveta, zaigrao je dan posle branioca titule, Novaka Đokovića, na Vimbldonu. FOTO: Tanjug/AP Mladi Španac je pred meč prvog kola, protiv Francuza Žeremija Šardija, istakao i… »
Karlos Alkaraz u drugom kolu Vimbldona

Karlos Alkaraz u drugom kolu Vimbldona

Danas 04.07.2023
Prvi teniser sveta je u prvom kolu Vimbldona savladao Francuza Žeremija Šardija makimalnim rezultatom u setovima – 6:0, 6:2, 7:5. Meč je trajao manje od dva sata što dovoljno govori o superiornosti momka iz Mursije u ovom duelu. Dvadesetogodišnji… »
Alkaraz lako do drugog kola Vimbldona

Alkaraz lako do drugog kola Vimbldona

Dnevnik 04.07.2023
LONDON: Španski teniser Karlos Alkaraz lako se danas plasirao u drugo kolo Vimbldona, pošto je u prvom kolu za sat i 55 minuta pobedio iskusnog Francuza Žeremija Šardija sa 3:0 u setovima - 6:0, 6:2, 7:5. Posle dva seta koje je osvojio dominantno… »
Alkaraz rutinirao Šardija u prvom kolu Vimbldona

Alkaraz rutinirao Šardija u prvom kolu Vimbldona

Euronews 04.07.2023
Španski teniser i (na papiru) najveći konkurent Novaku Đokoviću za osvajanje Vimbldona, Karlos Alkaraz je u prvom kolu bio ubedljiv protiv Francuza, Žeremija Šardija 3:0 (6:0, 6:2, 7:5) nakon sat i 54 minuta igre. Alkaraz je prvi set osvojio bez… »
Vimbldon - Furiozni Alkaraz blistao na premijeri!

Vimbldon - Furiozni Alkaraz blistao na premijeri!

Sportske.net 04.07.2023
Najbolji teniser svet Španac Karlos Alkaraz plasirao se u drugo kolo Vimbldona. On je sa 3:0, po setovima 6:0, 6:2, 7:5, za sat i 54 minuta igre savladao iskusnog Francuza Žeremija Šardija. Alkaraz je fenomenalno odigrao u prvom setu i nije dozvoilio… »
Alkaraz lako osvojio dva seta, pa se mučio

Alkaraz lako osvojio dva seta, pa se mučio

Sport klub 04.07.2023
Španac Karlos Alkaraz pobeeom u tri seta počeo je takmičenje na Vimbldonu. Prvi teniser sveta je pod krovom Centralnog terena savladao 542. igrača sveta Žeremija Šardija 6:0, 6:2, 7:5, kome je duel u prestonici Engleske možda bio i poslednji u… »
„Znao sam da je nemoguće pobediti Novaka, samo sam uživao“

„Znao sam da je nemoguće pobediti Novaka, samo sam uživao“

Sport klub 04.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković na Vimbldon je došao sa neverovatnim nizom nepobedivosti na ovom turniru, a sa pobedama je nastavio i u prvom kolu. Drugi igrač ATP liste je u tri seta porazio Argentinca Pedra Kaćina, koji je bio oduševljen činjenicom… »
Ceo vimbldon gleda u srpsku bajku i Karlosa Alkaraza: Đokoviću vršnjak završava prvo mesto, a naša Nina hoće senzaciju!

Ceo vimbldon gleda u srpsku bajku i Karlosa Alkaraza: Đokoviću vršnjak završava prvo mesto, a naša Nina hoće senzaciju!

Mondo 04.07.2023
Bar što se tiče nas oči će biti uprte u Novakovog vršnjaka Žeremija Šardija i momke i devojku pod srpskom zastavom - Hamada Međedovića, Lasla Đerea i na kraju Ninu Stevanović. Bar što se tiče nas oči će biti uprte u Novakovog vršnjaka… »

Vesti dana »