Povezane vesti

„Rekla sam nemojte, molim vas“: Našu glumicu taksista hteo da zadavi zbog uloge

„Rekla sam nemojte, molim vas“: Našu glumicu taksista hteo da zadavi zbog uloge

Nova 05.07.2023
Nije joj bilo svejedno. Milica Zarić tumačila je glavnog ženskog negativca u seriji „Tajne vinove loze“, a zbog te uloge je nekoliko puta doživela neprijatnosti. Kako je ispričala jednom prikom, jedan taksista otvoreno joj je rekao da je hteo da… »
Taksista hteo da je zadavi zbog uloge! Glumica iz serije "Tajne vinove loze" ispričala šta se tačno desilo u kolima!

Taksista hteo da je zadavi zbog uloge! Glumica iz serije "Tajne vinove loze" ispričala šta se tačno desilo u kolima!

Mondo 05.07.2023
Milica Zarić, zbog uloge glavnog ženskog negativca u popularnoj domaćoj seriji, doživela je neprijatnost kada je ušla u taksi. Milica Zarić, zbog uloge glavnog ženskog negativca u popularnoj domaćoj seriji, doživela je neprijatnost kada je ušla… »
Našu glumicu taksista hteo da zadavi golim rukama zbog uloge: Ovo je Miličina potresna ispovest: "Rekla sam nemojte molim…

Našu glumicu taksista hteo da zadavi golim rukama zbog uloge: Ovo je Miličina potresna ispovest: "Rekla sam nemojte molim…

Blic 05.07.2023
Mnogi glumci susreli su se sa brojnim neprijatnim situacijama zbog uloga koje su odigrale, a jedna od njih je i glumica Milica Zarić. Naime, ona je tumačila lik glavnog ženskog negativca u seriji "Tajne vinove loze", a zbog te uloge jedva je sačuvala… »

Vesti dana »