Povezane vesti

Vesić nenajavljeno došao na beogradski aerodrom: Neću da trpim javašluk

Vesić nenajavljeno došao na beogradski aerodrom: Neću da trpim javašluk

Radio sto plus 05.07.2023
Kako je napisao na svom Instagram profilu, poseta je bila nenajvaljena zbog problema u radu aerodromskih službi prethodnih nekoliko nedelja. “Jutros sam nenajavljeno došao na aerodrom Nikola Tesla. Obišao sam sve službe da čujem od ljudi koji rade… »
Vesić nenajavljeno na aerodromu: Ja sam srpski ministar i neću da trpim javašluk

Vesić nenajavljeno na aerodromu: Ja sam srpski ministar i neću da trpim javašluk

N1 Info 05.07.2023
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić jutros je nenajavljeno došao na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" da bi, kako je naveo, od zaposlenih na aerodromu čuo koje probleme imaju, i razgovarao sa putnicima. Vesić je na… »
Vesić nenajavljeno obišao Aerodrom: "Rešavamo probleme, ne guramo ih pod tepih"

Vesić nenajavljeno obišao Aerodrom: "Rešavamo probleme, ne guramo ih pod tepih"

Blic 05.07.2023
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić jutros je nenajavljeno obišao beogradski aerodrom "Nikola Tesla", gde je porazgovarao sa zaposlenima i putnicima o problemima, odnosno gužvama koje su nastale zbog manjka zaposlenih u… »
Vesić nenajavljeno došao na aerodrom: „Neću da trpim javašluk“

Vesić nenajavljeno došao na aerodrom: „Neću da trpim javašluk“

Danas 05.07.2023
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Goran Vesić obišao je jutros aerodrom u Beogradu. Kako je napisao na svom Instagram profilu, poseta je bila nenajvaljena, zbog problema koji su obeležili prethodnih nekoliko nedelja… »
Vesić nenajavljeno obišao aerodrom: "Rešavamo probleme, ne guramo ih pod tepih"

Vesić nenajavljeno obišao aerodrom: "Rešavamo probleme, ne guramo ih pod tepih"

Euronews 05.07.2023
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić jutros je nenajavljeno obišao beogradski aerodrom "Nikola Tesla", gde je razgovarao sa zaposlenima i putnicima o problemima, odnosno gužvama koje su nastale zbog manjka zaposlenih u… »
Vesić u nenajavljenoj inspekciji na beogradskom aerodromu

Vesić u nenajavljenoj inspekciji na beogradskom aerodromu

RTS 05.07.2023
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić nenajavljeno je obišao beogradski aerodrom "Nikola Tesla", gde je razgovarao sa zaposlenima i putnicima o problemima, odnosno gužvama koje su nastale zbog manjka radnika u sortirnici… »
VESIĆ U NENAJAVLjENOJ POSETI AERODROMU: Neću da TRPIM javašluk

VESIĆ U NENAJAVLjENOJ POSETI AERODROMU: Neću da TRPIM javašluk

Dnevnik 05.07.2023
BEOGRAD: Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić jutros je nenajavljeno obišao beogradski aerodrom "Nikola Tesla", gde je porazgovarao sa zaposlenima i putnicima o problemima, odnosno gužvama koje su nastale zbog manjka… »
Vesić nenajavljeno obišao aerodrom: "Moramo da rešavamo probleme, a ne da ih guramo pod tepih"

Vesić nenajavljeno obišao aerodrom: "Moramo da rešavamo probleme, a ne da ih guramo pod tepih"

Telegraf 05.07.2023
Ministar je obišao sve aerodromske službe, a prvo sortirnicu prtljaga. Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić jutros je nenajavljeno obišao beogradski aerodrom „Nikola Tesla“, gde je porazgovarao sa zaposlenima i… »

Vesti dana »