Povezane vesti

Knez ostavio ženu jer nije htela da kuva i radi: Šokantna ispovest pevača, otkrio i zašto se nije opet oženio

Knez ostavio ženu jer nije htela da kuva i radi: Šokantna ispovest pevača, otkrio i zašto se nije opet oženio

Nova 05.07.2023
Prvi put je govorio o ovom periodu života. Pevač Nenad Knežević Knez progovorio je o bivšoj supruzi Nini Vukmanović, a kako kaže, ostavio ju je zato što nije htela da radi ni da kuva. „Moja tadašnja supruga i ja smo dugo pre rastanka imali… »
Nije htela da kuva, ni da radi, pa je ostavio! Knez proveo 32 dana u džungli i odlučio da se razvede - Bilo je stresno!

Nije htela da kuva, ni da radi, pa je ostavio! Knez proveo 32 dana u džungli i odlučio da se razvede - Bilo je stresno!

Mondo 05.07.2023
Popularni pevač Nenad Knežević Knez posle 11 godina odlučio je da progovori o bivšoj supruzi i otkrije razloge zbog kojih se razveo. Popularni pevač Nenad Knežević Knez posle 11 godina odlučio je da progovori o bivšoj supruzi i otkrije razloge… »
"Nije htela da kuva i da radi, sve sam ja obavljao": Šok ispovest Nenada Kneževića Kneza o bivšoj ženi i razvodu…

"Nije htela da kuva i da radi, sve sam ja obavljao": Šok ispovest Nenada Kneževića Kneza o bivšoj ženi i razvodu…

Blic 05.07.2023
Pevač Nenad Knežević Knez progovorio je o bivšoj supruzi Nini Vukmanović, a kako kaže, ostavio ju je zato što nije htela da radi ni da kuva. Knez sa Ninom ima dve ćerke, Kseniju i Andreu, a njih dvoje su se razveli posle 17 godina braka. - Moja… »

Vesti dana »