Povezane vesti

Podržavamo Dodika, poručio mađarski šef diplomatije u Banjaluci

Podržavamo Dodika, poručio mađarski šef diplomatije u Banjaluci

Slobodna Evropa 05.07.2023
Ministar vanjskih poslova Mađarske Peter Sijarto (Péter Szijjártó) ocijenio je "antidemokratskim" posljednje poteze visokog predstavnika u Bosni Hercegovini (BiH) koje se odnose na Republiku Srpsku (RS) i podržao predsjednika tog bh. entiteta… »
Sijarto: Mađarska podržava Dodika

Sijarto: Mađarska podržava Dodika

Radio 021 05.07.2023
Ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto kaže da su poslednji potezi visokog predstavnika Kristijana Šmita, koji se odnose na RS, antidemokratski i podržao je predsednika RS Milorada Dodika. "Dovođenje u pitanje odluke jednog naroda je nešto… »
Mađarska uz Republiku Srpsku SIJARTO: PODRŽAVAMO predsednika Srpske MILORADA DODIKA

Mađarska uz Republiku Srpsku SIJARTO: PODRŽAVAMO predsednika Srpske MILORADA DODIKA

Dnevnik 05.07.2023
BANjALUKA: Mađarska podržava predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, izjavio je danas u Banjaluci mađarski ministar inostranih poslova Peter Sijarto. "Mi ga podržavamo i stojimo pored njega zbog vas, zbog Srba u BiH jer vi ste odlučili da je on… »
Sijarto: Podržavamo predsednika Srpske Milorada Dodika

Sijarto: Podržavamo predsednika Srpske Milorada Dodika

Euronews 05.07.2023
Mađarska podržava predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, izjavio je danas u Banjaluci mađarski ministar inostranih poslova Peter Sijarto. "Mi ga podržavamo i stojimo pored njega zbog vas, zbog Srba u BiH jer vi ste odlučili da je on vaš… »
Sijarto: Podržavamo predsednika Srpske Milorada Dodika

Sijarto: Podržavamo predsednika Srpske Milorada Dodika

RTV 05.07.2023
BANJALUKA - Mađarska podržava predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, izjavio je danas u Banjaluci mađarski ministar inostranih poslova Peter Sijarto. "Mi ga podržavamo i stojimo pored njega zbog vas, zbog Srba u BiH jer vi ste odlučili da je… »

Vesti dana »