Povezane vesti
MMF: Impresivna ekonomska postignuća Srbije, ali postoje potrebe za obimnim finansiranjem
Biznis.rs 05.07.2023
životni standard poboljšan u protekloj deceniji. Srbija je ostvarila impresivna ekonomska postignuća tokom većeg dela protekle decenije, ali su posledice rata u Ukrajini i problemi u energetskom sektoru doveli do potreba za velikim spoljnim i… »
MMF: Impresivna ekonomska postignuća Srbije, ali postoje potrebe za obimnim finansiranjem
Beta 05.07.2023
Srbija je ostvarila impresivna ekonomska postignuća tokom većeg dela protekle decenije, ali su posledice rata u Ukrajini i problemi u energetskom sektoru doveli do potreba za velikim spoljnim i fiskalnim finansiranjem, objavio je Međunarodni monetarni… »
Vesti dana »
![Sneg pada 12 sati - svi putevi na teritoriji Sjenice, Ivanjice i Zlatibora su prohodni](https://nstatic.net/435/39002435awsxyk.jpg)
Sneg pada 12 sati - svi putevi na teritoriji Sjenice, Ivanjice i Zlatibora su prohodni
Glas Zapadne Srbije pre 5 satijoš 24 povezane
![Direktorka OŠ "Banović Strahinja": Prosvetarima se preti ne na nedeljnom, već na dnevnom nivou](https://nstatic.net/508/39003508lzugbi.jpg)
Direktorka OŠ "Banović Strahinja": Prosvetarima se preti ne na nedeljnom, već na dnevnom nivou
Radio 021 pre 2 satajoš 21 povezana
![Studenti snimaju film o protestima, Pink ih optužio za nameštaljku, Informer, Prva i B92 nastavili hajku](https://nstatic.net/620/39001620ppkzgy.jpg)
Studenti snimaju film o protestima, Pink ih optužio za nameštaljku, Informer, Prva i B92 nastavili hajku
Moj Novi Sad pre 7 satijoš 7 povezanih