Povezane vesti
Hrvatska: Uhapšen muškarac zbog pretnji premijeru Plenkovići i članovima Vlade
Insajder 06.07.2023
Na području Zadra uhapšen je muškarac sa dvojnim hrvatskim i američkim državljanstvom, osumnjičen da je u maju pretio smrću hrvatskom premijeru Andreju Plenkoviću i članovima vlade. Policijski službenici Službe za borbu protiv terorizma su ga… »
Na području Zadra uhapšen muškarac zbog sumnje da je pretio premijeru
Danas 06.07.2023
Na zadarskom području danas je uhapšen muškarac zbog sumnje da je u maju pretio premijeru Andreju Plenkoviću i članovima vlade, saopštila je hrvatska policija. U saopštenju se navodi da je reč o muškarcu koji ima hrvatsko i američko… »
Uhapšen muškarac osumnjičen da je pretio Plenkoviću: Bio je u Zadru, ima dvojno državljanstvo
Blic 05.07.2023
Na području Zadarske županije u Hrvatskoj danas je uhapšen muškarac sa dvojnim hrvatskim i američkim državljanstvom, osumnjičen da je u maju pretio smrću hrvatskom premijeru Andreju Plenkoviću i članovima vlade. Policijski službenici Službe za… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana