Povezane vesti

"Šalio sam se, nisam bio pri sebi": Sramna odbrana osumnjičenog za zlostavljanje koze, određen mu pritvor

"Šalio sam se, nisam bio pri sebi": Sramna odbrana osumnjičenog za zlostavljanje koze, određen mu pritvor

Telegraf 06.07.2023
N. J. je oženjen i ima dvoje dece starosti 2 i 3 godine. N. J., koji je osumnjičen za zlostavljanje i seksualno napastvovanje koze u Mislođinu, saslušan je u Osnovnom javnom tužilaštvu u Obrenovcu. Određen mu je pritvor 30 dana po sve tri tačke… »
"Samo sam se šalio": Saslušan muškarac koji je kod Obrenovca silovao kozu, evo šta je sve rekao u svoju odbranu

"Samo sam se šalio": Saslušan muškarac koji je kod Obrenovca silovao kozu, evo šta je sve rekao u svoju odbranu

Blic 06.07.2023
Nikola J., muškarac koji je uhapšen nakon što je na internetu osvanuo jeziv snimak kako seksualno zlostavlja životinju, saslušan je danas u Osnovnom javnom tužilaštvu u Obrenovcu gde je izneo svoju odbranu, saznaje "Blic". Prema našim saznanjima… »
Kolika kazna preti muškarcu koji je silovao kozu? Mučio životinju dok je drugi sve to snimao, pa danima bežao od policije

Kolika kazna preti muškarcu koji je silovao kozu? Mučio životinju dok je drugi sve to snimao, pa danima bežao od policije

Blic 05.07.2023
Nikoli J., muškarcu koji je uhapšen nakon što je na internetu osvanuo snimak kako seksualno zlostavlja životinju kod Obrenovca, preti do dve godine zatvora! Podsetimo, na Tviteru je osvanuo uznemirujući snimak na kojem se vidi kako muškarac… »

Vesti dana »