Povezane vesti
Parkiranje na Tvrđavi tokom Exita
NoviSad.com 06.07.2023
Novi Sad – Za vreme održavanja muzičkog festivala EXIT, na Petrovaradinskoj tvrđavi od 6. do 9. jula 2023. godine, JKP „Parking servis” organizovaće parkiranje na sledećim lokacijama u Petrovaradinu: - Kej skojevaca, kod restorana „Aqua… »
Počinje Exit: Kako će funkcionisati saobraćaj, parkiranje, GSP...
Radio 021 06.07.2023
Exit festival danas, 6. jula počinje na Petrovaradinskoj tvrđavi i trajaće do nedelje, 9. jula, a ovo su neke servisne informacije koje je dobro znati. PARKIRANJE Parkiranje tokom Exita biće organizovano na sledećim lokacijama u Petrovaradinu: - Kej… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 4 satijoš 1 povezana