Povezane vesti
Posle protesta 700 otpuštenih radnika Džinsija u Leskovcu stigla nova SMS poruka
Nova 06.07.2023
Radnicima turske fabrike "Džinsi" u Leskovcu je posle današnjeg jednočasovnog protesta ispred fabrike stigla još jedna cirkularna SMS poruka u kojoj ih rukovodstvo obaveštava je postiglo sporazum za korejskom Jurom o tome da se tamo zaposle… »
Posle protesta radnicima fabrike Jeanci u Leskovcu stigla nova SMS poruka, mogu u Juru
Biznis.rs 06.07.2023
turski poslodavac sedam meseci nije plaćao poreze i doprinose. Radnicima turske fabrike Jeanci u Leskovcu je posle današnjeg jednočasovnog protesta ispred fabrike stigla još jedna cirkularna SMS poruka u kojoj ih rukovodstvo obaveštava je postiglo… »
Posle protesta radnicima Džinsija u Leskovcu stigla nova SMS poruka, mogu u Juru
Novi magazin 06.07.2023
Radnicima turske fabrike "Džinsi" u Leskovcu je posle današnjeg jednočasovnog protesta ispred fabrike stigla još jedna cirkularna SMS poruka u kojoj ih rukovodstvo obaveštava je postiglo sporazum za korejskom Jurom o tome da se tamo zaposle… »
Vesti dana »
![(BLOG) Glumci održali protest u Novom Sadu, niški studenti se spremaju za 1. mart](https://nstatic.net/923/39002923lpjzpp.jpg)
(BLOG) Glumci održali protest u Novom Sadu, niški studenti se spremaju za 1. mart
N1 Info pre 36 minutajoš 44 povezane
![Prolećne temperature u Srbiji od ovog datuma: Biće i do 18 stepeni, lokalno i do 20](https://nstatic.net/719/39003719nbluns.jpg)
Prolećne temperature u Srbiji od ovog datuma: Biće i do 18 stepeni, lokalno i do 20
Telegraf pre 3 satajoš 26 povezanih
![Izjava Brnabić deo pretnji koje se svakodnevno šalju školama i prosvetarima: Direktorka beogradske Osnovne škole…](https://nstatic.net/222/39003222lusqir.jpg)
Izjava Brnabić deo pretnji koje se svakodnevno šalju školama i prosvetarima: Direktorka beogradske Osnovne škole „Banović Strahinja“
Danas pre 4 satijoš 8 povezanih
!["Srbija je ključ stabilizacije zapadnog balkana" Vučić i Orban nakon odlikovanja u Budimpešti, premijer Mađarske: "Moramo…](https://nstatic.net/832/39004832zntpsd.jpg)
"Srbija je ključ stabilizacije zapadnog balkana" Vučić i Orban nakon odlikovanja u Budimpešti, premijer Mađarske: "Moramo da se držimo zajedno!"
Kurir pre 10 minutajoš 28 povezanih