Povezane vesti

Plenković: Od Milanovića slušamo lažne teze o kršenju Ustava

Plenković: Od Milanovića slušamo lažne teze o kršenju Ustava

Al Jazeera 07.07.2023
Premijer je odbio razgovarati s predsjednikom Hrvatske o kandidatu za novog direktora Vojno sigurnosno-obavještajne agencije dok se ne izvini za ranije uvrede. Premijer Hrvfatske Andrej Plenković uputio je u petak prijedlog, odnosno, kako je naveo… »
Rat plenkovića i Milanovića: Novi problemi u Hrvatskoj i to u Vojnoj obaveštajnoj službi

Rat plenkovića i Milanovića: Novi problemi u Hrvatskoj i to u Vojnoj obaveštajnoj službi

Večernje novosti 07.07.2023
„Nađimo se odmah”, poručio je predsednik Hrvatske Zoran Milanović premijeru, kako bi se dogovorili oko imenovanja šefa vojne obaveštajne službe, a Andrej Plenković mu je odgovorio „dok se ne izvineš, ništa, sori”. Milanović i Plenković… »
Plenković: Umesto izvinjenja, lažne teze Milanovića o kršenju Ustava

Plenković: Umesto izvinjenja, lažne teze Milanovića o kršenju Ustava

Euronews 07.07.2023
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je danas da su u obraćanju predsednika Republike Zorana Milanovića u četvrtak umesto izvinjenja, građani slušali lažne teze o kršenju Ustava i stranačkoj kontroli nad Vojno bezbednosno obaveštajnom… »
Plenković o Milanovićevoj izjavi: Pitao sam se da li je juče izbio rat

Plenković o Milanovićevoj izjavi: Pitao sam se da li je juče izbio rat

N1 Info 07.07.2023
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je da su umesto izvinjenja od predsednika Zorana Milanovića juče čuli "lažne teze o kršenju Ustava" i "lažne teze o tome da HDZ-a želi da zarobi hrvatske institucije i da HDZ želi stranačku kontrolu"… »
Plenković: Pitao sam se da li je juče izbio rat

Plenković: Pitao sam se da li je juče izbio rat

Vesti online 07.07.2023
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je da su umesto izvinjenja od predsednika Zorana Milanovića juče čuli “lažne teze o kršenju Ustava” i “lažne teze o tome da HDZ želi da zarobi hrvatske institucije i da HDZ želi stranačku… »

Vesti dana »