Povezane vesti
Otkrivena bista akademika Dejana Medakovića u Karlovačkoj gimnaziji
Radio sto plus 07.07.2023
Ministarka kulture Srbije Maja Gojković je izjavila da je današnja svečanost na Medakovićev rođendan “kruna” obeležavanja stogodišnjice od njegovog rođenja, a on je obeležio čitavu epohu novije istorije Srbije.{image1:BETAPHOTO/Ministarstvo… »
Otkrivena bista akademika Dejana Medakovića u Karlovačkoj gimnaziji
RTV 07.07.2023
SREMSKI KARLOVCI - „Akademik Dejan Medaković bio je ličnost koja je kao svetionik osvetljavala, ne samo našu sadašnjost, već i našu prošlost“, izjavio je predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović nakon otkrivanja biste akademika Dejana… »
Otkrivena bista akademika Dejana Medakovića u Karlovačkoj gimnaziji
Telegraf 07.07.2023
U Karlovačkoj gimnaziji otkrivena je bista akademika Dejana Medakovića. "Akademik Dejan Medaković bio je ličnost koja je kao svetionik osvetljavala, ne samo našu sadašnjost, već i našu prošlost", izjavio je predsednik Pokrajinske vlade Igor… »
Otkrivena bista Dejana Medakovića u Karlovačkoj gimnaziji
Radio 021 07.07.2023
Bista posvećena Dejanu Medakoviću otkrivena je danas u Sremskim Karlovcima. Potpredsednica Vlade i ministarka kulture Maja Gojković poručila je tom prilikom da je to kruna obeležavanja stogodišnjice od rođenja ovog velikana naše kulture i nauke i… »
"Bio je ličnost koja je kao svetionik osvetljavala": Mirović na otkrivanju bista akademika Dejana Medakovića u Karlovačkoj…
Blic 07.07.2023
„Akademik Dejan Medaković bio je ličnost koja je kao svetionik osvetljavala, ne samo našu sadašnjost, već i našu prošlost“, izjavio je predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović nakon otkrivanja biste akademika Dejana Medakovića u Karlovačkoj… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 5 satijoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 54 minutajoš 4 povezane

(Video) "Hajde da sahranimo decu, pa spalite grad ako želite": Pop smirivao besne građane Kočana da ne sruše kuću gradonačelnika
Blic pre 19 minutajoš 7 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane