Povezane vesti

Vimbldon - Novak zatvara sedmi dan

Vimbldon - Novak zatvara sedmi dan

Sportske.net 08.07.2023
Sedmi dan dan Vimbldona gledaćemo sedmostrukog šampiona Novaka Đokovića, ali ćemo morati da strpimo. Dan naCentralnom terenu otvaraju Andrej Rubljov i Aleksander Bublik od 14:30 lasova. Posle njih sledi meč prve teniserke sveta Ige Švjontek i… »
Đoković protiv Hurkača sutra posle 18 sati

Đoković protiv Hurkača sutra posle 18 sati

Sportski žurnal 08.07.2023
Program na centralnom stadionu kreće od 14.30 kada će se sastati Andrej Rubljov i Aleksander Bublik. Najbolji srpski teniser Novak Đoković meč osmine finala Vimbldona protiv Poljaka Huberta Hurkača igraće sutra u večernjem tereminu, otprilike… »
Poznato kad Novak izlazi na teren: Termin idealan za Đokovićeve navijače

Poznato kad Novak izlazi na teren: Termin idealan za Đokovićeve navijače

Nova 08.07.2023
Odlično! Novaka Đokovića očekuje duel protiv Hurbeta Hurkača u borbi za četvrtfinale Vimbldona, a poznato je i kada će na teren. Đokovićev meč je treći na centralnom terenu, pa ne bi ga trebalo očekivati pre 18.30, što je idealno za… »
Đoković protiv Hurkača sutra posle 18 sati

Đoković protiv Hurkača sutra posle 18 sati

Dnevnik 08.07.2023
LONDON: Najbolji srpski teniser Novak Đoković meč osmine finala Vimbldona protiv Poljaka Huberta Hurkača igraće sutra u večernjem tereminu, otprilike posle 18 sati, saopštili su organizatori. Program na centralnom stadionu kreće od 14.30 kada će… »
Vimbldon odredio kad Novak igra - Đoković se plaši jedne stvari: Neće se "peći" pod suncem, ali strepi od prekida!

Vimbldon odredio kad Novak igra - Đoković se plaši jedne stvari: Neće se "peći" pod suncem, ali strepi od prekida!

Mondo 08.07.2023
Novak Đoković će protiv Huberta Hurkača u četvrtom kolu Vimbldona izaći na teren najranije oko 18 časova. Novak Đoković će protiv Huberta Hurkača u četvrtom kolu Vimbldona izaći na teren najranije oko 18 časova. Novak Đoković je saznao… »
Dan 7: Novak ponovo poslednji na Centralnom terenu

Dan 7: Novak ponovo poslednji na Centralnom terenu

Sport klub 08.07.2023
Poznat je program sedmog dana Vimbldona, a na teren će izaći i sedmostruki šampion ovog turnira Novak Đoković. Srbin će ponovo igrati na Centralnom terenu. Kao i prethodnoj rundi i sada će zatvoriti program na tom terenu. Predviđeno je da… »
Za sladokusce: Evo kada Novak Đoković igra naredni veliki meč na Vimbldonu

Za sladokusce: Evo kada Novak Đoković igra naredni veliki meč na Vimbldonu

Večernje novosti 08.07.2023
ORGANIZATORI grend slem turnira "Vimbldon 2023" doneli su odluku kada Novak Đoković igra naredni put. FOTO: Tanjug/AP Naredni Noletov rival je Hubert Hurkač, Poljak koji u dosadašnjem toku nadmetanja u Londonu nije izgubio nijedan set, a njih dvojica… »
Vavrinka: Đoković trenutno najbolji, nisam na njegovom nivou

Vavrinka: Đoković trenutno najbolji, nisam na njegovom nivou

Politika 08.07.2023
LONDON – Švajcarski teniser Stanislas Vavrinka izjavio je nakon meča sa Novakom Đokovićem da je srpski teniser trenutno najbolji na svetu, prenosi Sportklub. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrto kolo Vimbldona pošto je pobedio… »
Vavrinka: Đoković je trenutno najbolji

Vavrinka: Đoković je trenutno najbolji

Sportski žurnal 08.07.2023
Švajcarac istakao da je protiv Noleta teško igrati na Vimbldonu. Stanislas Vavrinka posle meča sa Novakom Đokovićem izjavio je da je naš as trenutno najbolji na svetu. Đoković je pobedio sa 3:0 (6:3, 6:1, 7:6 (7:5)) za dva sata i devet minuta. -… »
Đoković: "Imam još brzina u rezervi"

Đoković: "Imam još brzina u rezervi"

Sportske.net 08.07.2023
Posle plasmana u osminu finala Vimbldona, Novak Đoković je izrazio poštovanje prema starom rivalu Stanislasu Vavrinki, kog je savladao sa 3:0. "Sjajno je šta Stan radi u svojim godinama, posle brojnih operacija. Mi smo dvojica starijih ljudi, sjajno… »
Vavrinka: Đoković NAJBOLjI, nisam na njegovom nivou

Vavrinka: Đoković NAJBOLjI, nisam na njegovom nivou

Dnevnik 08.07.2023
LONDON: Švajcarski teniser Stanislas Vavrinka izjavio je nakon meča sa Novakom Đokovićem da je srpski teniser trenutno najbolji na svetu, prenosi Sportklub. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrto kolo Vimbldona pošto je pobedio… »
Đoković: Vavrinka i ja smo dva starca, sjajan je momak i želim mu sve najbolje

Đoković: Vavrinka i ja smo dva starca, sjajan je momak i želim mu sve najbolje

Sportski žurnal 08.07.2023
Drugi teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u osminu finala Vimbldona, pošto je savladao Švajcarca Stana Vavrinku sa 6:3, 6:1, 7:6 (5). - Moram da kažem da je neverovatno ono što Sten radi u tim godinama, posle toliko operacija - rekao je… »
''Nisam na njegovom nivou'' Vavrinka iskren nakon meča sa Đokovićem

''Nisam na njegovom nivou'' Vavrinka iskren nakon meča sa Đokovićem

Večernje novosti 08.07.2023
Novak Đoković pobedio je u šesnaestini finala Vimbldona Stena Vavrinku rezultatom 3:0 (6:3, 6:1, 7:6) i tako zakazao duel protiv Hurkača. Tanjug/AP Sten Vavrinka je svestan kvaliteta Novaka i da je trenutno na višem nivou od njega. - Bio je to težak… »
Ja bih bio zapanjen da ga neko ovde pobedi! Vavrinka sipao komplimente o Novaku: Najbolji na svetu...

Ja bih bio zapanjen da ga neko ovde pobedi! Vavrinka sipao komplimente o Novaku: Najbolji na svetu...

Mondo 08.07.2023
I dok drugi osporavaju, Sten Vavrinka nema problem da kaže da je Novak Đoković najbolji teniser sveta. I dok drugi osporavaju, Sten Vavrinka nema problem da kaže da je Novak Đoković najbolji teniser sveta. Srpski teniser Novak Đoković savladao je… »
Đoković ukazao poštovanje Vavrinki: Mi smo dva starca, a izgledamo kao mladići

Đoković ukazao poštovanje Vavrinki: Mi smo dva starca, a izgledamo kao mladići

Danas 08.07.2023
Novak Đoković je odao dužnu pažnju Stenu Vavrinki, aplaudirajući mu dok je ovaj odlazio s terena. Koliko ga ceni, ukazao je i u kratkom pobedničkom intervjuu na terenu. „Izvanredno je što je Sten i dalje tu u tim godinama i posle nekoliko… »
"Starci smo..." Pamtiće se reči Novaka Đokovića nakon pobede nad Vavrinkom

"Starci smo..." Pamtiće se reči Novaka Đokovića nakon pobede nad Vavrinkom

Večernje novosti 08.07.2023
SLAVIO JE Novak Đoković protiv Stanislasa Vavrinke 3:0 u setovima, a nakon meča Srbin je izneo svoje utiske. Tanjug/AP Novak Đoković je prvo pohvalio večerašnjeg rivala. Izneo je i zanimljivu opasku. - Prvo, neverovatno je šta Sten radi. Posle… »
''Finale Vimbldona, protiv Đokovića, bilo bi neverovatno'' Alkaraz najavio mogući duel protiv Novaka

''Finale Vimbldona, protiv Đokovića, bilo bi neverovatno'' Alkaraz najavio mogući duel protiv Novaka

Večernje novosti 07.07.2023
Karlos Alkaraz se danas plasirao u treće kola Vimbldona, još uvek nije izgubio niti jedan set, a želja mu je da igra finale grend slema u Londonu, ali bi voleo da to bude protiv Novaka Đokovića. FOTO: Tanjug/AP Na konferenciji za medije mu je… »

Vesti dana »