Povezane vesti

"Orlovi" korak do podviga: Odbojkaši nisu ulepšali jubilej Marka Podraščanina, ali on blista od ponosa

"Orlovi" korak do podviga: Odbojkaši nisu ulepšali jubilej Marka Podraščanina, ali on blista od ponosa

Večernje novosti 08.07.2023
TAKO blizu, a tako daleko. Odbojkaši su na turniru Lige nacija u Anahajmu propustili veliku šansu da na kolena bace olimpijske pobednice, Francuze. Sjajni „orlovi“ su u drugom i četvrtom setu ispustili 23:21, što zbog grešaka sudije Lasije iz… »
Podraščanin: Veliki dan, ponosan sam na rekord

Podraščanin: Veliki dan, ponosan sam na rekord

Sportski žurnal 08.07.2023
Srednji bloker odigrao 332 meč za reprezentaciju i došao na prvo mesto večne liste. Marko Podraščanin došao je noćas do brojke od 332 utakmice za reprezentaciju i tako izbio na prvo mesto na listi. - Nisam zadovoljan, jer smo izgubili, ali sam… »
Set od 84 poena i čudesni preokret Argentinaca

Set od 84 poena i čudesni preokret Argentinaca

Sport klub 08.07.2023
U noći između četvrtka i petka po srednjoevropskom vremenu u Anahajmu u Kaliforniji igrala su se četiri meča treće nedelje Lige nacija za odbojkaše. Najviše pažnje privukao je spektakularni meč domaćina SAD i reprezentacije Argentine, koja je… »
Istinski gigant srpskog sporta: Rekord Marka Podraščanina

Istinski gigant srpskog sporta: Rekord Marka Podraščanina

Sport klub 08.07.2023
Srednji bloker Marko Podraščanin nastupa za srpsku odbojkašku reprezentaciju sa velikim uspehom još od 2006. godine, a sada je njegov impresivni niz nastupa za nacionalni tim i “krunisan”. Ovaj 35-godišnji Novosađanin je postao igrač sa… »

Vesti dana »