Povezane vesti

Marko Stamenić: Kao da sam čitav život u Crvenoj zvezdi

Marko Stamenić: Kao da sam čitav život u Crvenoj zvezdi

Sport klub 09.07.2023
Crvena zvezda je u prvom kolu pobedila Zenit 2:1, a u subotu je šampion Srbije bio bolji od Nefčija 4:0. Fudbaler Crvene zvezde Marko Stamenić izjavio je da je zadovoljan pobedama na turniru u Rusiji i dodao da jedva čeka da zaigra na „Marakani“… »
Stamenić: Nestrpljiv sam zbog Marakane i Lige šampiona

Stamenić: Nestrpljiv sam zbog Marakane i Lige šampiona

Sportski žurnal 09.07.2023
On je istakao da imao samo reči hvale za stručni štab Crvene zvezde. Fudbaler Crvene zvezde Marko Stamenić izjavio je danas da je zadovoljan pobedama na turniru u Rusiji i dodao da jedva čeka da zaigra na Marakani pred navijačima crveno-belih… »
Stamenić: ''Zvezda je moja kuća, kao da sam ceo život ovde...''

Stamenić: ''Zvezda je moja kuća, kao da sam ceo život ovde...''

Sportske.net 09.07.2023
Uz Petera Olajinku, Marko Stamenić je jedno od prvih pojačanja koja je uprava Crvene zvezde još zimus kaparisala. I, iz onoga što Stamenić pokazuje na pripremnim utakmicama, utisak je da crveno-beli nisu pogrešili njegovim izborom. On već pokazuje… »
Bahar: Presingom do pobede

Bahar: Presingom do pobede

Dnevnik 09.07.2023
Šef stručnog štaba Crvene zvezda Barak Bahar imao je mnogo razloga za osmeh posle nove pobede na "Pari kupu". Njegov tim savladao je ruski Nefči rezultatom 0:4. - Lepo je pobediti i na drugoj utakmici turnira. Bilo je nešto drugačije, drugi stadion… »
Bahar: Cilj je da iz utakmice u utakmicu napredujemo

Bahar: Cilj je da iz utakmice u utakmicu napredujemo

Danas 08.07.2023
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas azerbejdžanski Nefči sa 4:0, u meču drugog kola „Pari Kupa“ u Rusiji. U prvom kolu „Pari Kupa“ Zvezda je pobedila Zenit iz Sankt Peterburga sa 2:1. U poslednjem, trećem kolu crveno-beli će se 12. jula… »
Kakav šou crveno-belih! Nova Zvezda nokautirala još jednog rivala u Rusiji! (video)

Kakav šou crveno-belih! Nova Zvezda nokautirala još jednog rivala u Rusiji! (video)

Večernje novosti 08.07.2023
"NOVA" Crvena zvezda je prilično zanimljiva. I sve ubedljivija. FOTO: FK Crvena zvezda Pokazala je to pre nekoliko dana kada je pobedila prvaka Rusije, Zenit, sa 2:1 a početku "Premijer kupa" u Sankt Peterburgu, a danas je bila još ubedljivija - sa 4:0… »
"To me baš raduje!" Jedna stvar oduševljava novog trenera Zvezde, Baraka Bahara

"To me baš raduje!" Jedna stvar oduševljava novog trenera Zvezde, Baraka Bahara

Večernje novosti 08.07.2023
"Lepo je pobediti i na drugoj utakmici turnira. Bilo je nešto drugačije, drugi stadion, ali ekipa je zadržala stav i kroz visok presing smo uspeli da kontrolišemo dešavanja na terenu", rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar posle pobede… »
Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivi protiv Nefčija u prijateljskom meču

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivi protiv Nefčija u prijateljskom meču

Danas 08.07.2023
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas azerbejdžanski Nefči sa 4:0, u meču drugog kola „Pari Kupa“ u Rusiji. Strelci za Zvezdu bili su Mirko Ivanić u devetom, Stefan Mitrović u 17, Osman Bukari u 45. i Jovan Šljivić u 81. minutu. U prvom… »

Vesti dana »