Povezane vesti

"Svi znaju da sam se zbog droge razvela!" Isplivala glasovna poruka Ane Nikolić, šok - "Sve laboratorije me znaju!"

"Svi znaju da sam se zbog droge razvela!" Isplivala glasovna poruka Ane Nikolić, šok - "Sve laboratorije me znaju!"

Mondo 09.07.2023
Voditeljka Jovana Jeremić pustila je u emisiji glasovnu poruku Ane Nikolić u kojoj je komentarisala navode da koristi narkoitike. Voditeljka Jovana Jeremić pustila je u emisiji glasovnu poruku Ane Nikolić u kojoj je komentarisala navode da koristi… »
"Deda je bio alkoholičar, ja sam taj deda" - Šok intervju Ane Nikolić: Pomešao se DNK, uvek se vraćam na stari model!

"Deda je bio alkoholičar, ja sam taj deda" - Šok intervju Ane Nikolić: Pomešao se DNK, uvek se vraćam na stari model!

Mondo 09.07.2023
Ana Nikolić već neko vreme se nalazi u centru dešavanja, a nedavno je u jednoj emisiji otvoreno govorila o svojoj porodici. Ana Nikolić već neko vreme se nalazi u centru dešavanja, a nedavno je u jednoj emisiji otvoreno govorila o svojoj porodici… »
Biznismeni, sportisti, bogataši: Ovo su sve ljubavi Ane Nikolić: Jedan joj dao 100.000 evra, drugi je opasno ponizio, bila i…

Biznismeni, sportisti, bogataši: Ovo su sve ljubavi Ane Nikolić: Jedan joj dao 100.000 evra, drugi je opasno ponizio, bila i…

Blic 09.07.2023
Ana Nikolić našla se u žiži interesovanja javnosti prethodnih dana zbog čitavog niza skandala, naročito zbog svađa sa menadžerom Sašom Mirkovićem i šokantih tvrdnji o konzumiranju opijata, ali i zbog narušenog fizičkog izgleda i rana po licu… »
(Foto) diže nogu i ispada joj veš, nikad dublji dekolte, a oko nje flaše: Ana Nikolić radi po svom - javnost zabrinuta, a…

(Foto) diže nogu i ispada joj veš, nikad dublji dekolte, a oko nje flaše: Ana Nikolić radi po svom - javnost zabrinuta, a…

Blic 08.07.2023
Pevačica Ana Nikolić (44) našla se u žiži interesovanja javnosti prethodnih nedelja zbog čitavog niza skandala, naročito zbog svađa sa menadžerom Sašom Mirkovićem i šokantih tvrdnji o konzumiranju opijata, ali i zbog narušenog fizičkog… »
"Ja sam kao moj deda, on je umro od alkohola": Šok ispovest Ane Nikolić o mračnim tajnama porodice: "pomešao se pogrešni…

"Ja sam kao moj deda, on je umro od alkohola": Šok ispovest Ane Nikolić o mračnim tajnama porodice: "pomešao se pogrešni…

Blic 08.07.2023
Ana Nikolić našla se u žiži interesovanja javnosti prethodnih dana zbog čitavog niza skandala, naročito zbog svađa sa menadžerom Sašom Mirkovićem i šokantih tvrdnji o konzumiranju opijata, ali i zbog narušenog fizičkog izgleda i rana po licu… »

Vesti dana »