Povezane vesti
Jelen: Amerika i Kina o značajnim neslaganjima moraju da razgovaraju direktno
Politika 09.07.2023
PEKING – Američka ministarka finansija Dženet Jelen danas je, na odlasku iz Pekinga posle četvorodnevne posete, izjavila da SAD i Kina imaju značajna neslaganja i da se o njima mora razgovarati „jasno i direktno”. Jelen je na konferenciji za novinare… »
Jelen: SAD i Kina o značajnim neslaganjima moraju da razgovaraju direktno
Euronews 09.07.2023
Američka ministarka finansija Dženet Jelen danas je, na odlasku iz Pekinga posle četvorodnevne posete, izjavila da SAD i Kina imaju značajna neslaganja i da se o njima mora razgovarati "jasno i direktno". Jelen je na konferenciji za novinare rekla da su… »
Yellen: Washington i Peking komuniciraju o značajnim nesuglasicama
Slobodna Evropa 09.07.2023
Američka ministrica finansija Janet Yellen rekla je da je deset sati bilateralnih sastanaka s visokim kineskim zvaničnicima proteklih dana bilo izravno i produktivno te da je pomoglo stabilizirati često nestabilan odnos. Yellen, koja u nedjelju odlazi iz… »
Vesti dana »

FOTO i VIDEO: Policija intervenisala i izgurala Novosađane sa ulaza u sud, uhapšen student PMF-a
Moj Novi Sad pre 42 minutajoš 27 povezanih

Trupe 10 evropskih zemalja se spremaju za Ukrajinu! Otkriveno gde će vojnici biti raspoređeni, ovo je Putinova crvena linija: Tramp oduvao predlog EU
Blic pre 42 minutajoš 38 povezanih

SNS i Vučević pozivaju pristalice na skupove širom Srbije
Glas Zaječara pre 51 minutajoš 19 povezanih

Danas pretežno sunčano i toplo: Najviša dnevna temperatura 33 stepena
Vesti online pre 1 satjoš 20 povezanih

Đilas (SSP): Brnabić da podnese ostavku, a tužilaštvo da pokrene postupak
Beta pre 47 minutajoš 9 povezanih