Povezane vesti

Mirotić: Ako se pitate gde sam….

Mirotić: Ako se pitate gde sam….

Sport klub 09.07.2023
Nikola Mirotić je sinoć sleteo u Beograd, a odmah je raspaljeno uzbuđenje među ljubiteljima košarke, kao i dilema da li bi iskusni as karijeru mogao da nastavi u Partizanu ili Crvenoj zvezdi. Mirotić na stolu ima unosne ponude Panatinaikosa… »
Španci: Panter u Partizanu ostao zbog Mirotića

Španci: Panter u Partizanu ostao zbog Mirotića

Sport klub 09.07.2023
Košarkaški klub Partizan je najveći posao ovog leta završio potpisivanjem novog ugovor sa Kevinom Panterom, a španski mediji su otkrili kako je do toga došlo. Panter je bio na korak da potpiše ugovor sa Barselonom, ali je sve propalo u poslednjim… »
FOTO Oglasio se Mirotić dok čisti boraniju: Ako ste se pitali gde sam i šta radim…

FOTO Oglasio se Mirotić dok čisti boraniju: Ako ste se pitali gde sam i šta radim…

Nova 09.07.2023
Prati se svaki njegov korak. Nikola Mirotić je glavno ime letnjeg prelaznog roka u evropskoj košarci. Jedan od najboljih košarkaša Evrolige po svemu sudeći neće nastaviti karijeru u Barseloni koja smanjuje budžet i želi da se rastereti njegove… »
Španci tvrde: Panter ostao u Partizanu zbog Nikole Mirotića?

Španci tvrde: Panter ostao u Partizanu zbog Nikole Mirotića?

Večernje novosti 09.07.2023
Partizan je ovog leta obnovio ugovor sa Panterom na još dve godine, što je verovatno i najveće pojačanje za Željka Obradovića i tim, a španci pišu zbog čega je kapiten odabrao da ostane crno-beli. FOTO: M. Vukadinović Kako navodi španska „… »

Vesti dana »