Povezane vesti
Ponoš o protestima: Potrebni kreativniji koraci u smeru građanske neposlušnosti
Danas 09.07.2023
Predsednik pokreta Srbija Centar (SRCE) Zdravko Ponoš ocenio je da „nije izgledno“ da će postojeći nivo pritiska na vlast dovesti do ispunjenja zahteva protesta i da su zato potrebni „kreativniji koraci u smeru građanske neposlušnosti i bojkota… »
Zdravko Ponoš: Za Srbiju je bolja prelazna Vlada nego bager
Glas Šumadije 09.07.2023
Komentarišući u kom smeru bi situacija sa protestima mogla da se razvija, Zdravko Ponoš lider pokreta SRCE gostujući na televiziji Nova S kaže bi rešenje na koje je Vučić „nervozno“ reagovao i čak „nudio život“ u zamenu za prelaznu teničku Vladu, bilo… »
Vesti dana »
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 33 minutajoš 28 povezanih
Povećana tražnja za evrom podiže kurs u Srbiji, menjači ograničeni propisima
Naslovi.ai pre 2 satajoš 11 povezanih
Rekordne cene peleta, poskupeo za više od 50 odsto: Drakulić kaže da ga ima za izvoz, a prodavac iz Čačka da je nestašica
N1 Info pre 8 satijoš 8 povezanih
Čak 14 žarišta u Beogradu, od januara zaraženo više od 400 dece: Kako da prepoznate dečje gliste, koji su simptomi i kako se leče
Danas pre 7 satijoš 3 povezane
Narodna banka umiruje javnost: Tržište je stabilno, posedujemo rekordnu količinu deviznih rezervi
Bujanovačke pre 3 satajoš 28 povezanih


