Povezane vesti

Prva fotka s novim dečkom! Slavica Ćukteraš u ljubavi s poznatim di-džejem, evo kako su ozvaničili vezu!

Prva fotka s novim dečkom! Slavica Ćukteraš u ljubavi s poznatim di-džejem, evo kako su ozvaničili vezu!

Mondo 10.07.2023
Slavica Ćukteraš i Vladimir Aćić su se prvo družili, a potom je prijateljstvo preraslo u ljubav i već neko vreme su u vezi. Slavica Ćukteraš i Vladimir Aćić su se prvo družili, a potom je prijateljstvo preraslo u ljubav i već neko vreme su u… »
Nakon što su isplivale fotografije na kojim je u zagrljaju zgodnog di-džeja, Slavica Ćukteraš priznala: Srećna sam i…

Nakon što su isplivale fotografije na kojim je u zagrljaju zgodnog di-džeja, Slavica Ćukteraš priznala: Srećna sam i…

Nova 10.07.2023
Pevačica Slavica Ćukteraš nedavno se našla u centru medijske pažnje, kako zbog skandala sa svojim bivšim suprugom, tako i zbog svog navodnog novog izabranika. Naime, Slavica je nekoliko godina bila u braku sa fudbalerom Vladom Avramovim sa kojim ima… »
Slavica Ćukteraš ima novog dečka, evo ko je on! Na sceni 20 godina, zove se isto kao i bivši!

Slavica Ćukteraš ima novog dečka, evo ko je on! Na sceni 20 godina, zove se isto kao i bivši!

Mondo 10.07.2023
Slavica Ćukteraš ima novog dečka nakon drame sa bivšim suprugom! Slavica Ćukteraš ima novog dečka nakon drame sa bivšim suprugom! Pevačica Slavica Ćukteraš već neko je vreme u vezi sa novosadskim di-džejem Vladimirom Aćićem, što je sada i… »
Slavica Ćukteraš potvrdila vezu sa: Di-džejem Pevačica objavila romantičnu sliku sa novim partnerom: "Srećna sam i…

Slavica Ćukteraš potvrdila vezu sa: Di-džejem Pevačica objavila romantičnu sliku sa novim partnerom: "Srećna sam i…

Blic 09.07.2023
Pevačica Slavica Ćukteraš već neko je vreme u vezi sa novosadskim di-džejem Vladimirom Aćićem, što je sada i potvrdila. Slavica i Vladimir prvenstveno su bili prijatelji, družili se i izlazili zajedno, da bi vremenom njihovo prijateljstvo… »

Vesti dana »