Povezane vesti

Milutinov: Želim da igram za Srbiju na Svetskom prvenstvu, imamo kvalitet

Milutinov: Želim da igram za Srbiju na Svetskom prvenstvu, imamo kvalitet

Politika 10.07.2023
ATINA – Novi košarkaš Olimpijakosa Nikola Milutinov izjavio je da želi da igra za Srbiju na predstojećem Svetskom prvenstvu, koje će od 25. avgusta do 10. septembra biti održano u Japanu, Indoneziji i Filipinima, prenosi Basketnjuz. Milutinov se… »
Milutinov: Jokiću moramo da damo još vremena

Milutinov: Jokiću moramo da damo još vremena

Sportski žurnal 10.07.2023
Centar naše reprezentacije naglasio da će igrati na SP, ali i istakao da ne zna da li će MVP finala NBA biti u timu. Nikola Milutinov, srpski reprezentativac koji će od sledeće godine ponovo braniti boje Olimpijakosa, izjavio je da želi da igra za… »
Milutinov nema dilemu: Igram na Svetskom prvenstvu, već sam se javio Pešiću, Jokića podržati kako god da odluči

Milutinov nema dilemu: Igram na Svetskom prvenstvu, već sam se javio Pešiću, Jokića podržati kako god da odluči

Danas 10.07.2023
Još koji dan i selektor muške košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić će objavljivanjem spiska za Svetsko prvenstvo u Filipinima, Indoneziji i Japanu (25. avgust – 10. septembar) otkloniti sve nedoumice oko igrača na koje računa… »
Milutinov obradovao selektora Pešića i navijače Srbije: Igraće na Mundobasketu

Milutinov obradovao selektora Pešića i navijače Srbije: Igraće na Mundobasketu

Euronews 10.07.2023
Novi košarkaš Olimpijakosa, Nikola Milutinov igraće ove godine za selekciju Srbije na Svetskom prvenstvu, koje će od 25. avgusta do 10. septembra biti održano u Japanu, Indoneziji i Filipinima, prenosi Basketnjuz. Milutinov se pre nekoliko nedelja… »
Milutinov: Šta god Jokić odlučio, uradio je mnogo za Srbiju

Milutinov: Šta god Jokić odlučio, uradio je mnogo za Srbiju

Sport klub 10.07.2023
Novi košarkaš Olimpijakosa Nikola Milutinov izjavio je da želi da igra za Srbiju na predstojećem Svetskom prvenstvu, koje će od 25. avgusta do 10. septembra biti održano u Japanu, Indoneziji i Filipinima, prenosi Basketnjuz. Milutinov se pre… »
Milutinov: Želim da igram za Srbiju na SP, mislim da imamo kvalitet

Milutinov: Želim da igram za Srbiju na SP, mislim da imamo kvalitet

Dnevnik 10.07.2023
ATINA: Novi košarkaš Olimpijakosa Nikola Milutinov izjavio je da želi da igra za Srbiju na predstojećem Svetskom prvenstvu, koje će od 25. avgusta do 10. septembra biti održano u Japanu, Indoneziji i Filipinima, prenosi Basketnjuz. Milutinov se pre… »
Milutinov potvrdio da igra za reprezentaciju i oduševio Srbiju, pričao o odluci Jokića

Milutinov potvrdio da igra za reprezentaciju i oduševio Srbiju, pričao o odluci Jokića

Nova 10.07.2023
Sjajne vesti. Novi košarkaš Olimpijakosa Nikola Milutinov izjavio je da želi da igra za Srbiju na predstojećem Svetskom prvenstvu, koje će od 25. avgusta do 10. septembra biti održano u Japanu, Indoneziji i Filipinima, prenosi Basketnjuz. Milutinov… »
Milutinov će igrati na Mundobasketu: ''Želim da nastupam za moju zemlju''

Milutinov će igrati na Mundobasketu: ''Želim da nastupam za moju zemlju''

Večernje novosti 10.07.2023
Nikola Milutinov nalazi se u Grčkoj na košarkaškom turniru Jorgosa Printezisa. On je za tamošnje medije otkrio da će igrati za Srbiju na Mundobasketu. FOTO: FIBA.Basketball - Želim da budem tamo i nastupam za moju zemlju - rekao je Milutinov Srpski… »
Nikola Milutinov se stavio na raspolaganje Svetislavu Pešiću

Nikola Milutinov se stavio na raspolaganje Svetislavu Pešiću

Sportske.net 10.07.2023
Novi centar Olimpijakosa Nikola MIlutinov namerava da nastupa za reprezentaciju Srbije na predstojećem Svetskom prvenstvu. Ruke za nadolazeći Mundobasket digli su mnogi košarkaši Srbije do sada. Bogdan Bogdanović je to učinio prvi, a u poslednjih… »

Vesti dana »