Povezane vesti

Goca Tržan otkrila šta joj sve ćerka traži i zašto joj uskraćuje mnoge stvari

Goca Tržan otkrila šta joj sve ćerka traži i zašto joj uskraćuje mnoge stvari

Vesti online 10.07.2023
Pevačica Goca Tržan progovorila je o ćerki Leni, koju je dobila u braku sa rijaliti učesnikom Ivanom Marinkovićem. Ističe da naslednici ne kupuje skupe stvari, te da je njoj to sasvim normalno. – Ne mislim da dete u tim godinama treba da nosi… »
Neću da kupujem torbu od 3.000 €‎ i patike od 700! Goca Tržan ne daje ćerki za skupe krpice - Nemam ni ja, šta će mi?!

Neću da kupujem torbu od 3.000 €‎ i patike od 700! Goca Tržan ne daje ćerki za skupe krpice - Nemam ni ja, šta će mi?!

Mondo 10.07.2023
Goca Tržan je otkrila kako vaspitava ćerku i da li joj ispunjava zahteve kakve mahom imaju njeni vršnjaci, da budu od glave do pete u skupim krpicama. Goca Tržan je otkrila kako vaspitava ćerku i da li joj ispunjava zahteve kakve mahom imaju njeni… »
"Šta će joj torba od: 3.000 evra?" Goca Tržan otkrila šta joj sve ćerka traži i zašto joj uskraćuje mnoge stvari…

"Šta će joj torba od: 3.000 evra?" Goca Tržan otkrila šta joj sve ćerka traži i zašto joj uskraćuje mnoge stvari…

Blic 10.07.2023
Pevačica Goca Tržan progovorila je o ćerki Leni, koju je dobila u braku sa rijaliti učesnikom Ivanom Marinkovićem. Ističe da naslednici ne kupuje skupe stvari, te da je njoj to sasvim normalno. - Ne mislim da dete u tim godinama treba da nosi tašnu… »

Vesti dana »