Povezane vesti

Jovana Brajović: Zbog posla sam botovala za SNS, vređala sam ljude i stid me je

Jovana Brajović: Zbog posla sam botovala za SNS, vređala sam ljude i stid me je

N1 Info 10.07.2023
Jovana Brajović iz Surdulice, kako je sama ispričala našoj reporterki, bivši je član zvaničnog internet tima Srpske napredne stranke koji je lično vodio jedan državni sekretar. Brajović je, i po aktivnostima i po broju naloga bila njihov… »
Ispovest Jovane koja je botovala za SNS i tužila direktora za mobing: „Sramota me je, vređala sam ljude, ali ako ti kažu…

Ispovest Jovane koja je botovala za SNS i tužila direktora za mobing: „Sramota me je, vređala sam ljude, ali ako ti kažu…

Nova 10.07.2023
Jovana Brajović Stojiljković iz Surdulice bivši je član zvaničnog internet tima Srpske napredne stranke, koju je lično vodio jedan državni sekretar. Brajović je i po aktivnostima i broju naloga bila najaktivniji član. Od njih je, kako svedoči… »
Fake news tragač: Koji gradovi su najaktivnija bot žarišta SNS-a?

Fake news tragač: Koji gradovi su najaktivnija bot žarišta SNS-a?

Nova 10.07.2023
Portal "Fake news tragač" objavio je analizu tabele botova Srpske napredne stranke u našoj zemlji. Prenosimo tekst u integralnoj verziji sa ovog portala: Na Tviter nalogu @protivdictature pre nekoliko dana objavljena je tabela u kojoj su pobrojani –… »
Fake news tragač: Koji gradovi su najaktivnija bot žarišta SNS-a?

Fake news tragač: Koji gradovi su najaktivnija bot žarišta SNS-a?

Glas Zaječara 10.07.2023
Portal „Fake news tragač“ objavio je analizu tabele botova Srpske napredne stranke u našoj zemlji. Prenosimo tekst u integralnoj verziji sa ovog portala: Na Tviter nalogu @protivdictature pre nekoliko dana objavljena je tabela u kojoj su pobrojani… »
Fake news tragač: Koji gradovi su najaktivnija bot žarišta SNS-a?

Fake news tragač: Koji gradovi su najaktivnija bot žarišta SNS-a?

N1 Info 10.07.2023
Portal "Fake news tragač" objavio je analizu tabele botova Srpske napredne stranke u našoj zemlji. Prenosimo tekst u integralnoj verziji sa ovog portala: Na Tviter nalogu @protivdictature pre nekoliko dana objavljena je tabela u kojoj su pobrojani –… »
Analiza spiska 14.000 SNS botova: Evo koji gradovi u Srbiji su najveća bot-žarišta

Analiza spiska 14.000 SNS botova: Evo koji gradovi u Srbiji su najveća bot-žarišta

Radio 021 10.07.2023
Portal Fake news tragač objavio je analizu tabele botova Srpske napredne stranke u našoj zemlji. Na internetu je pre nekoliko dana objavljena tabela u kojoj su pobrojani, kako se navodi, svi botovi, uz ime, prezime, okrug, mesto i linkove naloga na… »

Vesti dana »