Povezane vesti

„Majčinstvo je hardkor, nisam znala da će biti ovoliko teško, moja mama je morala da dođe da živi sa nama“

„Majčinstvo je hardkor, nisam znala da će biti ovoliko teško, moja mama je morala da dođe da živi sa nama“

Nova 10.07.2023
Reperka Ivana Rašić, poznatija kao Sajsi MC nedavno je dobila ćerku. Ona je trudnoću dugo krila od javnosti, pa su se mnogi iznenadili kada je otkrila da ona i njen muž čekaju prinovu. Sajsi je sada govorila o tome kako se snalazi u ovoj novoj… »
Nisam znala da će s bebom biti tako teško: Sajsi MC otvorila dušu posle porođaja - "Je**ni hardkor, mama me spasila"

Nisam znala da će s bebom biti tako teško: Sajsi MC otvorila dušu posle porođaja - "Je**ni hardkor, mama me spasila"

Mondo 10.07.2023
Sajsi MC je iskreno priznala da se ne snalazi najbolje u majčinstvu, jer se za to nije pripremala, a život joj se preko noći promenio iz korena. Sajsi MC je iskreno priznala da se ne snalazi najbolje u majčinstvu, jer se za to nije pripremala, a… »
Sajsi MC (41) pre četiri meseca dobila ćerku, a SAD progovorila o majčinstvu: "Nisam se raspitala šta me čeka, majka me je…

Sajsi MC (41) pre četiri meseca dobila ćerku, a SAD progovorila o majčinstvu: "Nisam se raspitala šta me čeka, majka me je…

Blic 10.07.2023
Reperka Ivana Rašić, poznatija kao Sajsi MC (41) u martu ove godine dobila je devojčicu Natašu, a do sedmog meseca trudnoće vešto je skrivala da je u drugom stanju. Ona se pojavila na MAC dodeli nagrada sa velikim trudničkim stomakom, i tada sve… »

Vesti dana »