Povezane vesti

Jovanov o spisku 14.000 botova: Izmislili pola, niko ne kaže da je narušena privatnost tih ljudi

Jovanov o spisku 14.000 botova: Izmislili pola, niko ne kaže da je narušena privatnost tih ljudi

Radio 021 10.07.2023
Povodom spiska sa više od 14.000 navodnih bot naloga SNS na društvenim mrežama, poslanik Milenko Jovanov je rekao da "u tom slučaju otkrivanja ličnih podataka zakoni ne važe za SNS". "Objavljeni su imena, prezimena i lični brojevi telefona nekih… »
Jovanov o spisku 14.000 botova: Izmislili pola, nalupali pola, pisali ko zna šta

Jovanov o spisku 14.000 botova: Izmislili pola, nalupali pola, pisali ko zna šta

N1 Info 10.07.2023
Povodom spiska sa više od 14.000 navodnih bot naloga Srpske napredne stranke na društvenim mrežama narodni poslanik Milenko Jovanov je na sedinici Skupštine izjavio da u tom slučaju "otkrivanja ličnih podataka zakoni ne važe za Srpsku naprednu… »
Jovanov: Opozicija ne reaguje kad se objavljuju lični podaci simpatizera SNS-a

Jovanov: Opozicija ne reaguje kad se objavljuju lični podaci simpatizera SNS-a

Danas 10.07.2023
Šef poslaničkog kluba Srpske napredne stranke u Skupštini Srbije Milenko Jovanov rekao je danas da poslanicima „naprednjaka“ lekcije o principijalnosti drže oni koji o tome ne znaju ništa i koji ćute kada se objavljuju lični podaci pa čak i… »
„Ja sam šokirana“: Zorana Mihajlović za Danas o spisku na kojem je 14.000 bot naloga SNS

„Ja sam šokirana“: Zorana Mihajlović za Danas o spisku na kojem je 14.000 bot naloga SNS

Danas 10.07.2023
Na društvenim mrežama osvanuo je navodni spisak na kojem je više od 14.000 „bot“ naloga Srpske napredne stranke gde se nalaze imenima i prezimenima ljudi koji stoje iza njih, kao i mesta odakle su i linkovi ka nalozima iza kojih stoje… »
BIRODI i Građanski preokret traže "antibot zakon"

BIRODI i Građanski preokret traže "antibot zakon"

Euronews 10.07.2023
Nakon što se u javnosti pojavio navodni spisak sa imenima osoba koje su organizovani "botovi" Srpske napredne stranke na društvenim mrežama, Biro za društvena istraživanja i Građanske inicijative zatražili su od vladajuće stranke da tu grupu… »
BIRODI i Građanski preokret: Hitno raspustiti i sankcionisati fabriku botova

BIRODI i Građanski preokret: Hitno raspustiti i sankcionisati fabriku botova

Danas 10.07.2023
Nakon objave informacije u vidu spiska o osobama koje su organizovani botovi Srpske napredne stranke, Biro za društvena istraživanja (BIRODI) i Građanski preokret pozivali su SNS da rasformira svoju fabriku botova. Oni su pozvali Vladu Republike… »
BIRODI i Građanski preokret pokrenuli inicijativu za usvajanje antibot zakona

BIRODI i Građanski preokret pokrenuli inicijativu za usvajanje antibot zakona

Danas 09.07.2023
Biro za društvena istraživanja (BIRODI) i Građanski preokret pokrenuli su inicijativu da Srbija dobije „antibot zakon“. Televizija N1 je nedavno objavila da je na internetu osvanuo interni spisak sa više od 14.000 navodnih bot naloga Srpske… »

Vesti dana »