Povezane vesti

Đoković: Meč je mogao da ode u drugom pravcu, ali uspeo sam da zadržim nerve

Đoković: Meč je mogao da ode u drugom pravcu, ali uspeo sam da zadržim nerve

Politika 10.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle pobede nad Hubertom Hurkačem rezultatom 3:1 (7:6 (8:6), 7:6, (8:6), 5:7, 6:4), da je meč mogao da ode u drugom pravcu, ali da je uspeo da zadrži nerve u ključnim momentima meča. „Poštovanje za Huberta… »
Đoković: Meč je mogao da ode u drugom pravcu, ali uspeo sam da zadržim nerve

Đoković: Meč je mogao da ode u drugom pravcu, ali uspeo sam da zadržim nerve

Sportski žurnal 10.07.2023
Srbin je istakao da nije bilo nimalo lako protiv Hurkača. Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle pobede nad Hubertom Hurkačem rezultatom 3:1 (7:6 (8:6), 7:6, (8:6), 5:7, 6:4), da je meč mogao da ode u drugom pravcu, ali da je uspeo da zadrži… »
Đoković i Rubljov sutra na terenu oko 16 časova i 30 minuta

Đoković i Rubljov sutra na terenu oko 16 časova i 30 minuta

Sportski žurnal 10.07.2023
Meč Srbina i Rusa postavljen je kao drugi na Centralnom terenu. Srpski teniser Novak Đoković će četvrtfinalni meč na Vimbldonu, protiv Rusa Andreja Rubljova, igrati sutra sa početkom ne pre 16 časova i 30 minuta po srpskom vremenu, saopštili su… »
Vimbldon - Poznato kada Đoković i Rubljov izlaze na teren

Vimbldon - Poznato kada Đoković i Rubljov izlaze na teren

Sportske.net 10.07.2023
Novak Đoković danas je zbog odlaganja završio svoj meč osmine finala na Vimbldonu, a već sutra igraće četvrtfinale. Prve će u utorak na Centralni teren Iga Švjontek i Elina Svitolina od 14.30, a nakon toga izlaze aktuelni šampion Novak Đoković… »
Reakcija: Ovako je Vimbldon "pozdravio" veliki jubilej Novaka Đokovića na londonskom grend slemu

Reakcija: Ovako je Vimbldon "pozdravio" veliki jubilej Novaka Đokovića na londonskom grend slemu

Večernje novosti 10.07.2023
Samo što je završio dvodnevni meč osmine finala Vimbldona, Novak Đoković je od Vimbldona dobio zanimljivu čestitku. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, sjajan meč Đokovića i Hurkača započet je u nedelju, a završen pobedom Srbina u ponedeljak, posle… »
Poznat termin meča Đoković – Rubljov

Poznat termin meča Đoković – Rubljov

Vesti online 10.07.2023
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković obezbedio je plasman u četvrtfinale Vimbldona pobedom protiv Huberta Hurkača u četiri seta u nastavku jučerašnjeg meča, a sledeći rival biće mu Andrej Rubljov iz Rusije. On je u pet setova uspeo da izbaci… »
Maestro: Đoković u četvrtfinalu Vimbldona

Maestro: Đoković u četvrtfinalu Vimbldona

Sportski žurnal 10.07.2023
Novakov protivnik u borbi za polufinale Vimbldona biće ruski teniser Andrej Rubljov. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale Vimbldona, pošto je pobedio Poljaka Huberta Hurkača sa 7:6, 7:6, 5:7, 6:4. Drugi teniser sveta je do… »
Nema odmora za Novaka! Organizatori Vimbldona odlučili kada Đoković igra četvrtfinale

Nema odmora za Novaka! Organizatori Vimbldona odlučili kada Đoković igra četvrtfinale

Večernje novosti 10.07.2023
Samo što je završio dvodnevni meč osmine finala Vimbldona, Novak Đoković je saznao kada će opet na Centralni teren. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, sjajan meč Đokovića i Hurkača započet je u nedelju, a završen pobedom Srbina u ponedeljak, posle… »
Đoković u četvrtfinalu Vimbldona

Đoković u četvrtfinalu Vimbldona

Novi magazin 10.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale Vimbldona, pošto je pobedio Poljaka Huberta Hurkača sa 7:6, 7:6, 5:7, 6:4. Drugi teniser sveta je do pobede nad 18. igračem na ATP listi stigao posle tri sata i 10 minuta igre. Branilac… »
Đoković u četvrtfinalu Vimbldona

Đoković u četvrtfinalu Vimbldona

Radio 021 10.07.2023
Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Vimbldona, pošto je pobedio Poljaka Huberta Hurkača sa 7:6, 7:6, 5:7, 6:4. Drugi teniser sveta je do pobede nad 18. igračem na ATP listi stigao posle tri sata i 10 minuta igre. Branilac titule je sinoć, pre… »
Novak: ''Ne sećam se kada sam se osećao ovako nemoćno na protivnički servis...''

Novak: ''Ne sećam se kada sam se osećao ovako nemoćno na protivnički servis...''

Sportske.net 10.07.2023
Posle sinoć započetog, a ovog popodneva nastavljenog meča, Novak Đoković je savladao Poljaka Huberta Hurkača sa 3:1, po setovima 7:6 (8:6), 7:6 (8:6), 5:7 i 6:4 i plasirao se u četvrtfinale Vimbldona. Čitavim tokom meča Hurkač je izvanredno… »
"Ne sećam se kada sam se osećao ovako jadno!" Novak Đoković bez dlake na jeziku posle meča sa Hurkačom

"Ne sećam se kada sam se osećao ovako jadno!" Novak Đoković bez dlake na jeziku posle meča sa Hurkačom

Večernje novosti 10.07.2023
Novak Đoković se plasirao u četvrtfinale Vimbldona pobedivši Huberta Hurkača, posle čega mu je, sa pravom, laknulo. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je savladao Hurkača posle dvodnevne, velike borbe, posle čega je najpre ovako reagovao: -… »

Vesti dana »