Povezane vesti

Jovana Brajović: Zbog posla sam botovala za SNS, vređala sam ljude i stid me je

Jovana Brajović: Zbog posla sam botovala za SNS, vređala sam ljude i stid me je

Cenzolovka 11.07.2023
Jovana Brajović iz Surdulice, kako je sama ispričala našoj reporterki, bivši je član zvaničnog internet tima Srpske napredne stranke koji je lično vodio jedan državni sekretar. Brajović je, i po aktivnostima i po broju naloga bila njihov… »
Voja Žanetić o SNS botovima: Ta piramidalna politička štednja je dosegla maksimum profita

Voja Žanetić o SNS botovima: Ta piramidalna politička štednja je dosegla maksimum profita

Danas 11.07.2023
Mislim da je ta piramidalna politička štednja dosegla maksimum profita, oni koji nisu zadovoljni profitima, oni prosto počinju da se svete „političkom Dafimentu“ koji im nije dao ono što očekuju, a drugima je dao kuće, „maseratije“, rekao… »
Taj „politički Dafiment“ će pući kao Jezda i Dafina: Voja Žanetić o botovima SNS

Taj „politički Dafiment“ će pući kao Jezda i Dafina: Voja Žanetić o botovima SNS

N1 Info 11.07.2023
Mislim da je ta piramidalna politička štednja dosegla maksimum profita, oni koji nisu zadovoljni profitima, oni prosto počinju da se svete "političkom Dafimentu" koji im nije dao ono što očekuju, a drugima je dao kuće, "maseratije", rekao je za N1… »
Internet vojska službenika partijskog interesa: Za državne pare „botuju“ za SNS

Internet vojska službenika partijskog interesa: Za državne pare „botuju“ za SNS

Nova 11.07.2023
Priča bivše SNS aktivistkinje Jovane Brajović je "najpotresnije svedočenje užasnog lica internet vojske Srpske napredne stranke". Međutim, ovaj problem nema samo SNS, već on postoji na nivou svih stranaka i potrebno je menjati sistem. Istovremeno… »
Službenici partijskog interesa: Za državne pare „botuju“ za SNS

Službenici partijskog interesa: Za državne pare „botuju“ za SNS

N1 Info 11.07.2023
Priča bivše SNS aktivistkinje Jovane Brajović je "najpotresnije svedočenje užasnog lica internet vojske Srpske napredne stranke". Međutim, ovaj problem nema samo SNS, već on postoji na nivou svih stranaka i potrebno je menjati sistem. Istovremeno… »
„Zbog posla sam botovala za SNS, vređala ljude, stid me je“: Ispovest Jovane Brajović za N1

„Zbog posla sam botovala za SNS, vređala ljude, stid me je“: Ispovest Jovane Brajović za N1

Danas 10.07.2023
Jovana Brajović iz Surdulice, kako je sama ispričala reporterki N1, bivši je član zvaničnog internet tima Srpske napredne stranke koji je lično vodio jedan državni sekretar. Brajović je, i po aktivnostima i po broju naloga bila njihov najaktivniji… »

Vesti dana »