Povezane vesti
Na niškoj Klinici za kardiohirurgiju i transplantaciju urađena je treća transplatacija bubrega u ovoj godini
Danas 11.07.2023
Na niškoj Klinici za kardiohirurgiju i transplantaciju urađena je transplatacija bubrega, treća po redu u ovoj godini, saopštio je direktor klinike dr Dragan Milić. Dr Milić je naveo da je majka Zlatica prošle sedmice donirala bubreg ćerki Violeti, iz… »
Aleksinčanka Zlatica donirala bubreg svojoj ćerki, operacija uspešno završena: Za njih brine tim od 40 ljudi
Telegraf 11.07.2023
U samoj intervenciji ali i postoperativnom toku učestvovao je tim od oko 40 ljudi. Treća uspešna transplantacija bubrega ove godine završena je prošle nedelje u Nišu, a direktor Klinike za kardiohirurgiju Dragan Milić je saopštio da će Violeta konačno… »
Vesti dana »
Bacio bombu na ugostiteljski objekat u Zemunu: Mladiću određen pritvor nakon što je saslušan
Nova pre 44 minutajoš 35 povezanih
Prva ljubav Radoja Čupića bila je čuvena srpska političarka: Glumac je o vezi s njom javno govorio
Kurir pre 1 satjoš 33 povezane
"Imate 48 sati da otvorite Ormuski moreuz ili ćemo sravniti sve sa zemljom": Tramp postavio ultimatum Iranu, najavio i koje mete će gađati
Nova pre 24 minutajoš 27 povezanih
Njujorški aerodrom zatvoren: Avion Er Kanade udario u vozilo, poginuli pilot i kopilot, desetine ljudi povređeno (FOTO, VIDEO)
Danas pre 44 minutajoš 25 povezanih
Čini se da Paunović neće skoro zvati Tadića u reprezentaciju: "Nisam spreman da pričam s njim"
Sportske.net pre 24 minutajoš 26 povezanih


