Povezane vesti
Uhapšen crnogorski policajac osumnjičen za stvaranje kriminalne organizacije
Slobodna Evropa 11.07.2023
Po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) policija u 7. jula u Podgorici uhapsila Jugoslava Raičevića, bivšeg pripadnika specijalnog policijskog tima za podršku Sektoru za borbu protiv organizovanog kriminala. Tužilaštvo Raičevića sumnjiči za… »
Priveden bivši funkcioner crnogorske policije, sumnja se da je odavao informacije kriminalcima
RTS 11.07.2023
Crnogorska policija saopštila je da je po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva uhapsila J. R., službenika Uprave policije, zbog sumnje da je izvršio krivično delo stvaranje kriminalne organizacije i krivično delo zloupotreba službenog položaja u… »
Evo zbog čega je bivšem šefu Odseka za obezbeđenje ličnosti u Upravi policije određeno zadržavanje od 72 sata
Alo 11.07.2023
Bivšem šefu Odseka za obezbeđenje ličnosti u Upravi policije, Jugoslavu Raičeviću, koji je uhapšen jutros, nakon saslušanja u Specijalnom državnom tužilaštvu, određeno je zadržavanje do 72 sata. Advokat Dalibor Kavarić kazao je da je Raičević na… »
Vesti dana »

Demonstranti ispred prostorija SNS na Novom Beogradu: Prisutne i pristalice SNS, razdvaja ih policija (foto/video)
Blic pre 11 minutajoš 1 povezana

Naučnici zabrinuti! Nasa najavila ubrzavanje plana za izgradnju nuklearnog reaktora na Mesecu do 2030. godine
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Vremenska prognoza za 6. avgust: Kraj osveženju, od danas temperatura u porastu
Mondo pre 5 minutajoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 51 minutajoš 1 povezana