Povezane vesti

Vatrogasci i policija izvlačili dete zaključano u automobilu u Sremčici

Vatrogasci i policija izvlačili dete zaključano u automobilu u Sremčici

N1 Info 11.07.2023
Zahvaljujući brzoj reakciji policije i vatrogasaca spašena je jedna beba koja je ostala zaključana u automobilu u Sremčici. „Želim da se zahvalim vatrogascima, policiji i svim divnim ljudima u prolazu na današnjoj reakciji da mi spasu bebu iz auta… »
Beba ostala zaključana u kolima u Sremčici: Vatrogasci i policija izvlačili dete iz automobila

Beba ostala zaključana u kolima u Sremčici: Vatrogasci i policija izvlačili dete iz automobila

Blic 11.07.2023
Zahvaljujući brzoj reakciji policije i vatrogasaca spašena je jedna beba koja je ostala zaključana u automobilu u Sremčici! - Želim da se zahvalim vatrogascima, policiji i svim divnim ljudima u prolazu na današnjoj reakciji da mi spasu bebu iz auta… »
Beba ostala zaključana u užarenom autu u Sremčici! Majci se zatvorila brava, dete ostalo u kolima - lupali prozore!

Beba ostala zaključana u užarenom autu u Sremčici! Majci se zatvorila brava, dete ostalo u kolima - lupali prozore!

Mondo 11.07.2023
Dete je izvučeno iz užarenog automobila u Sremčici, a ostalo je zaključano u kolima kada se majci zatvorila i automatski zaključala brava. Dete je izvučeno iz užarenog automobila u Sremčici, a ostalo je zaključano u kolima kada se majci zatvorila… »
Vatrogasci i policija spasili bebu koja je slučajno ostala zaključana u automobilu u Sremčici

Vatrogasci i policija spasili bebu koja je slučajno ostala zaključana u automobilu u Sremčici

Radio 021 11.07.2023
Zahvaljujući brzoj reakciji policije i vatrogasaca spasena je jedna beba koja je ostala zaključana u automobilu u Sremčici. "Želim da se zahvalim vatrogascima, policiji i svim divnim ljudima u prolazu na današnjoj reakciji da mi spasu bebu iz auta… »
Beba ostala zaključana u automobilu u Sremčici, njena majka se oglasila na društvenim mrežama

Beba ostala zaključana u automobilu u Sremčici, njena majka se oglasila na društvenim mrežama

Nova 11.07.2023
Zahvaljujući brzoj reakciji policije i vatrogasaca spasena je jedna beba koja je ostala zaključana u automobilu u Sremčici! „Želim da se zahvalim vatrogascima, policiji i svim divnim ljudima u prolazu na današnjoj reakciji da mi spasu bebu iz auta… »
DRAMA U SREMČICI: Vatrogasci i policija izvlačili bebu iz zaključanog automobila! Evo šta kaže majka deteta! Izbegnuta…

DRAMA U SREMČICI: Vatrogasci i policija izvlačili bebu iz zaključanog automobila! Evo šta kaže majka deteta! Izbegnuta…

Dnevnik 11.07.2023
Zahvaljujući brzoj reakciji policije i vatrogasaca spašena je jedna beba koja je ostala zaključana u automobilu u Sremčici! „Želim da se zahvalim vatrogascima, policiji i svim divnim ljudima u prolazu na današnjoj reakciji da mi spasu bebu iz auta… »

Vesti dana »

Vremenska prognoza za 11. jun 2024.

Vremenska prognoza za 11. jun 2024.

RTS pre 1 satjoš 45 povezanih
Le Pen: Spremni smo da preuzmemo vlast u Francuskoj

Le Pen: Spremni smo da preuzmemo vlast u Francuskoj

Vesti online pre 1 satjoš 33 povezane
Angelina Topić protiv Italijana: Pa j…. mu mater (VIDEO)

Angelina Topić protiv Italijana: Pa j…. mu mater (VIDEO)

Vesti online pre 54 minutajoš 1 povezana
Ovo se čekalo: Nikola Jokić na spisku za Olimpijske igre!

Ovo se čekalo: Nikola Jokić na spisku za Olimpijske igre!

Vesti online pre 36 minutajoš 25 povezanih