Povezane vesti

Niški odbornici traže za korisnike Narodne kuhinje bolji obrok i hranu vikendom

Niški odbornici traže za korisnike Narodne kuhinje bolji obrok i hranu vikendom

Niške vesti 11.07.2023
Oni su najavili i da će zatražiti da se za podelu obroka obezbede adekvatni punktovi, pošto se sada hrana deli na ulici. „Kvalitet hrane koju korisnici dobijaju nije loš, ali je to mala količina za ceo dan. Nema mesa, salate i voća. Problem je i… »
Koalicija “Niš, moj grad” traži da se obezbedi kvalitetna hrana za korisnike Narodne kuhinje

Koalicija “Niš, moj grad” traži da se obezbedi kvalitetna hrana za korisnike Narodne kuhinje

Južne vesti 11.07.2023
Kvalitet hrane koju korisnici Narodne kuhinje u Nišu dobijaju je jako loš, a osim nekvalitetnih obroka, ozbiljan problem je i “vikend gladovanje”, istakli su odbrnici koalicije “Niš, moj grad” prilikom obilaska jednog punkta. Zato najavljuju da… »
Opozicioni odbornici zahtevaju bolje obroke za korisnike Narodne kuhinje u Nišu

Opozicioni odbornici zahtevaju bolje obroke za korisnike Narodne kuhinje u Nišu

Medijska kutija 11.07.2023
Odbornici opozicione odborničke grupe „Niš, moj grad“ Miodrag Stanković i Branislav Jovanović saopštili su da će pokrenuti inicijativu u Skupštini grada Niša kako bi korisnici Narodne kuhinje u Nišu dobijali kvalitetnije obroke i vikendom… »
Niš, moj grad: “Vikend gladovanje” je ozbiljan problem koji mora biti odmah rešen

Niš, moj grad: “Vikend gladovanje” je ozbiljan problem koji mora biti odmah rešen

Jugmedia 11.07.2023
Na poziv velikog broja korisnika Narodne kuhinje odbornici Miodrag Stanković i Branislav Jovanović sa članicom predsedništva koalicije Niš, moj grad Milenom Kostadinović, posetili su punkt Narodne kuhinje. “Nakon razgovora sa korisnicima Narodne… »

Vesti dana »