Povezane vesti

Sličnost između današnjeg Vučićevog posta i premijerkinog o protestima

Sličnost između današnjeg Vučićevog posta i premijerkinog o protestima

Vreme 11.07.2023
Politika Današnja poruka predsednika Srbije Aleksandra Vučića „Da, ja sam SNS bot“ je u istom provokativnom maniru kao post premijerke na kome je multiplicirala sebe Vučića i Malog ne bi li pokazala kako su slike velikog broja ljudi na protestima… »
Pronašli smo „botove“ sa Vučićevog Instagrama: Možete i vi da ih „preuzmete“ i platite

Pronašli smo „botove“ sa Vučićevog Instagrama: Možete i vi da ih „preuzmete“ i platite

Nova 11.07.2023
Predsednik Srbije i sada već bivši lider Srpske napredne stranke Aleksnadar Vučić, pridružio se danas naprednjačkoj kampanji "Da, ja sam SNS bot" i tom prilikom objavio je slike modela. Međutim, ono što je zanimljivo, jeste to da su naprednjaci… »
Gradonačelnik Novog Sada: Ja sam SNS bot

Gradonačelnik Novog Sada: Ja sam SNS bot

Radio 021 11.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić objavio je na svom profilu na Instagramu da je i on SNS bot. To je prethodno objavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić kao post, a potom su ga sledili mnogi SNS funkcioneri. Đurić je ovu fotografiju objavio… »
„I ja sam bot SNS“: Vučić na spisak botova reagovao fotografijom ljudi koji ne postoje

„I ja sam bot SNS“: Vučić na spisak botova reagovao fotografijom ljudi koji ne postoje

Nova 11.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, nakon objavljivanja navodnog spiska naprednjačkih botova, objavio je na Instagramu - "Da, ja sam SNS bot". Vučić je na svom profilu objavio generičku fotografiju na kojoj nisu prave osobe, nego modeli fotografskih… »
Vučić podelio: Da, i ja sam SNS bot

Vučić podelio: Da, i ja sam SNS bot

N1 Info 11.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelo je sliku na svom ličnom Instagram profilu u kojoj se, između ostalog, poručuje i "Da, ja sam SNS bot". Na postu, koji se sastoji od nekoliko fotografija na kojima nasmejani mladi ljudi jedu sendviče… »
Predsednik Srbije na Instagramu: Da, ja sam SNS bot

Predsednik Srbije na Instagramu: Da, ja sam SNS bot

Novi magazin 11.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je danas na zvaničnom Instagram profilu (@avucic) fotografiju na kojoj piše "Da, ja sam SNS bot". Na fotografiji koju je podelio Vučić nalazi se više osoba, modela fotografskih agencija za takozvanu… »
Predsednik Srbije na Instagramu: Da, ja sam SNS bot

Predsednik Srbije na Instagramu: Da, ja sam SNS bot

Danas 11.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je danas na zvaničnom Instagram profilu (@avucic) fotografiju na kojoj piše „Da, ja sam SNS bot“. Na fotografiji koju je podelio Vučić nalazi se više osoba, modela fotografskih agencija za takozvanu… »
Vučić: Da, i ja sam SNS bot

Vučić: Da, i ja sam SNS bot

Radio 021 11.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je danas na zvaničnom Instagram profilu fotografiju na kojoj piše "Da, ja sam SNS bot". Na njoj se nalazi više osoba, modela fotografskih agencija za takozvanu "stock" fotografiju, koji jedu sendviče i na… »

Vesti dana »