Povezane vesti

Olajinka otkrio zašto ne spava i šta mu je non-stop u glavi

Olajinka otkrio zašto ne spava i šta mu je non-stop u glavi

Sportske.net 11.07.2023
Fudbaler Crvene zvezde Piter Olajinka govorio je za klupski sajt o periodu svoje adaptacije u novom klubu. Olajinka je dogovorio dolazak u Crvenu zvezdu još zimus, a nedavno je predstavljen na Zlatiboru. Polako se navikava na novu sredinu, gol još… »
Olanjinka: Već sam se prilagodio i razmišljam o Ligi šampiona

Olanjinka: Već sam se prilagodio i razmišljam o Ligi šampiona

Sportski žurnal 11.07.2023
”Dobio sam mnogo pohvala od navijača, ali nažalost nisam mogao da odgovorim na sve”. Fudbaler Crvene zvezde Piter Olanjinka izjavio je danas da se prilagodio crveno-belima i dodao da već razmišlja o Ligi šampiona. Crvena zvezda se trenutno za… »
"Ne mogu da spavam zbog njega!" u Zvezdi je ovih dana baš "živo" - Olanjika "ljut" na Krasoa

"Ne mogu da spavam zbog njega!" u Zvezdi je ovih dana baš "živo" - Olanjika "ljut" na Krasoa

Večernje novosti 11.07.2023
Fudbaler Crvene zvezde Piter Olanjika izjavio je danas da se prilagodio "crveno-belima" i dodao da već razmišlja o Ligi šampiona, ali i šta mu to zadaje nesanice od kad je stigao u redove šampiona Srbije. FOTO: FK Crvena zvezda Crvena zvezda se… »
Olanjinka: Prilagodio sam se na Zvezdu, razmišljam o LŠ

Olanjinka: Prilagodio sam se na Zvezdu, razmišljam o LŠ

Sport klub 11.07.2023
Brzo se snažni Piter Olanjinka prilagodio u Crvenoj zvezdi, što kada je reč o obavezama na treninzima, gde je jedan od najvrednijih, što na osnovu zadataka na terenu koje besprekorno obavlja. „Dobro je biti deo tima, trenirati i adaptirati se na… »
Sramno saopštenje: Fudbalski savez Ukrajine napao (i) Crvenu zvezdu

Sramno saopštenje: Fudbalski savez Ukrajine napao (i) Crvenu zvezdu

Večernje novosti 10.07.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda je jedan od razloga za prilično oštru reakciju Fudbalskog saveza Ukrajine (UAF), i to samo zato što je rešio da deo svojih priprema obavi u Sankt Peterburgu. A tamo za nastup u grupnoj fazi Lige šampiona zalet hvata na… »

Vesti dana »