Povezane vesti

Svedok iz hodnika: RTS-a dao izjavu "Memedović je rukom dočaravao situacije iz prakse", javni servis se odmah oglasio povodom…

Svedok iz hodnika: RTS-a dao izjavu "Memedović je rukom dočaravao situacije iz prakse", javni servis se odmah oglasio povodom…

Blic 12.07.2023
Jovan Memedović dao je otkaz na RTS-u posle više od tri decenija rada u ovoj kući, a onda je objavljena vest da se verbalno sukobio sa predsednikom UO RTS Branislavom Klanščekom i da je tom prilikom udario pesnicom o zid. Međutim, RTS se oglasio… »
"Posle 36 godina rada, makar sam sat zaslužio": Prvo oglašavanje Jovana Memedovića nakon otkaza, uživo na RTS-u rekao sve…

"Posle 36 godina rada, makar sam sat zaslužio": Prvo oglašavanje Jovana Memedovića nakon otkaza, uživo na RTS-u rekao sve…

Blic 12.07.2023
Voditelj Jovan Memedović prvi put se pojavio pred kamerama nakon što je dao otkaz na RTS-u. Naime, on je gostovao danas u emisiji "Jedan dobar dan" na RTS-u, gde se dotakao kviza "Potera", kao i rada na Javnom servisu. "U okviru rubrike RTS predstavlja… »
Prvo oglašavanje jovana memedovića nakon otkaza: Radio sam 36 godina, ne bi bilo loše neki sat da dobijem

Prvo oglašavanje jovana memedovića nakon otkaza: Radio sam 36 godina, ne bi bilo loše neki sat da dobijem

Večernje novosti 12.07.2023
VODITELj Jovan Memedović prvi put se pojavio pred kamerama nakon što je dao otkaz na RTS-u. Foto: V. Danilov Voditelj je govorio u emisiji "Jedan dobar dan" o odlasku sa javnog servisa i snimanju 11. sezone kviza "Potera". Memedović je rekao da nema… »
„Zaslužio sam makar sat nakon 36 godina rada na RTS“: Memedović prvi put pred kamerama nakon otkaza

„Zaslužio sam makar sat nakon 36 godina rada na RTS“: Memedović prvi put pred kamerama nakon otkaza

Nova 12.07.2023
Voditelj Jovan Memedović, autor emisije "Sasvim prirodno", dao je otkaz na RTS-u nakon više od 30 godina rada u ovoj kući, a sada se i prvi put pojavio pred kamerama nakon toga. Memedović je gostovao u emisiji „Jedan dobar dan“ na RTS-u i uživo… »
Klanšček: RTS NE MOŽE tumačiti Etički kodeks, već to može činiti samo UO

Klanšček: RTS NE MOŽE tumačiti Etički kodeks, već to može činiti samo UO

Dnevnik 12.07.2023
BEOGRAD: Predsednik Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček reagovao je danas na saopštenje RTS-a o odlasku novinara Jovana Memedovića ocenjujući da je u pitanju "neprofesionalna manipulacija kojom se pokušava okriviti Upravni odbor zbog otkaza… »
Svi pričaju o slici iz studentskih dana a najnovije će vas šokirati: Memedović toples u emisiji - evo koliko godina ima!

Svi pričaju o slici iz studentskih dana a najnovije će vas šokirati: Memedović toples u emisiji - evo koliko godina ima!

Mondo 12.07.2023
Voditelj Jovan Memedović u centru pažnje nakon otkaza na RTS-u! Voditelj Jovan Memedović u centru pažnje nakon otkaza na RTS-u! Juče je kao bomba odjeknula vest da je novinar, voditelj i urednik Radio televizije Srbije Jovan Memedović, dao otkaz… »
Ovde će da uživa Jovan Memedović: Poznati voditelj živi u prirodi van Beograda, a evo kako mu izgleda kuća "brvnara"

Ovde će da uživa Jovan Memedović: Poznati voditelj živi u prirodi van Beograda, a evo kako mu izgleda kuća "brvnara"

Mondo 12.07.2023
Poznato je koliko Jovan Memedović voli prirodu, a na Instagramu je u nekoliko navrata objavio fotografije svoje kuće koja se nalazi u okolini Beograda. Poznato je koliko Jovan Memedović voli prirodu, a na Instagramu je u nekoliko navrata objavio… »
Jovan Memedović radio kao spasilac na bazenu, bio profesor fizičkog u školi: Voditelj dao otkaz na RTS-u, a ovako je tekla…

Jovan Memedović radio kao spasilac na bazenu, bio profesor fizičkog u školi: Voditelj dao otkaz na RTS-u, a ovako je tekla…

Blic 12.07.2023
Voditelj i autor emisije "Sasvim prirodno", Jovan Memedović doneo je odluku da da otkaz posle više od 30 godina rada na RTS-u. Memdović je završio Četvrtu beogradsku gimnaziju, a 1985. godine diplomirao je na Fakultetu za fizičko vaspitanje u… »

Vesti dana »