Povezane vesti
Hovenijer obišao zapanjenu kuću porodice Jozić: Osuđujemo ovaj namad i nameru zastrašivanja povratnika
Euronews 12.07.2023
Pre nekoliko dana je zapaljena kuća povratničke porodice Jozić u selu Verić na Kosovu u blizini Istoka. Kuću je juče posetio amnasador SAD u Prištini Džefri Hovenijer koji je osudio, kako je rekao, "kriminalni čin", i "nameru da se zastraši povratnička… »
"Pokušaj da se obeshrabri povratak": Ambasador SAD osudio paljenje kuće porodice Jozić na Kosovu
Blic 12.07.2023
Ambasador SAD na Kosovu Džefri Hovenijer obišao je danas kuću porodice Jozić u selu Verić, kod Istoka, koja je zapaljena, i osudio podmetanje požara, navodeći da se time obeshrabruje povratak ove porodice. - U ovom domu je podmetnut požar. Posetio sam ga… »
Američki ambasador sa zgarišta zapaljene srpske kuće na Kosovu zatražio procesuiranje odgovornih
Danas 12.07.2023
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Prištini Džef Hovenijer osudio paljenje kuće srpske povratničke porodice Jozić na Kosovu i Metohiji. „Ovde sam u domu, uz dozvolu porodice, ovde u Istoku. Ovaj dom je meta napada požarom ove nedelje. Dom je IOM… »
Vesti dana »

Konstitutivna sednica Skupštine grada Zaječara, usvojen dnevni red posle koškanja i intervencije policije
RTS pre 2 satajoš 30 povezanih

Šapić: Trg Nikole Pašića biće završen za dva dana, ne zna se kada će biti pušten saobraćaj zbog šatora
Insajder pre 1 satjoš 26 povezanih

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija pojačava napade dronovima na istoku
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 27 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: lokalni pljuskovi i grmljavina na istoku, najava toplotnog talasa od 9. avgusta
Naslovi.ai pre 1 satjoš 34 povezane