Повезане вести
Крвнички тукао мушкарца у кафани у Смедереву: Севале песнице и флаше, насилник наставио да удара жртву и кад је пала на под
Блиц 12.07.2023
Основно јавно тужилаштво у Смедереву поднело је оптужни предлог против З.М. (41) из Сурчина зато што је у ноћи између 7 и 8. маја ове године у угоститељском објекту „Витинка“ на Царини у Смедереву, извршио кривично дело лака… »
Тукао га песницом и флашом, наставио да га шутира и када је пао: Београђанин оптужен због пребијања у кафани у Смедереву
Нова 12.07.2023
Основно јавно тужилаштво у Смедереву поднело је оптужни предлог против З. М. (41) из Сурчина зато што је у ноћи између 7. и 8. маја 2023. године у угоститељском објекту „Витинка“ на Царини у Смедереву, извршио кривично дело лака… »
Ударио га песницом у главу, па флашом, наставио да га бије и када је пао: Оптужница за насилника из Сурчина
Телеграф 12.07.2023
Туча избила у кафани у Смедереву. Против З. М. из Сурчина (41) Основно јавно тужилаштво у Смедереву поднело је оптужни предлог јер у ноћи између 7. и 8. маја у угоститељском објекту „Витинка“ на Царини у Смедереву, претукао М.Р… »
Вести дана »

"Британија ће признати Палестину овог викенда": Тајмс тврди: Све ће се десити након што се Трамп врати у Вашингтон
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана

Нишки студенти у блокади позвали на протест подршке приведеном студенту Богдану Јовичићу
Данас пре 1 сатјош 1 повезана

„Овај режим прави све бизарније покрете“: Студент Павле Цицварић о изјави члана СНС-а да му се спрема убиство
Данас пре 2 сатајош 1 повезана