Повезане вести
Калас: Естонија не тражи повећање присуства НАТО на својој територији
Еуроневс 12.07.2023
Естонија не тражи од савезника из НАТО да повећају своје присуство у тој земљи, рекла је естонска премијерка Каја Калас, након што су Немачка и Канада објавиле планове за распоређивање хиљада додатних војника у Летонији и… »
Каја Калас: Естонија не тражи повећање присуства НАТО-а на својој територији
Политика 12.07.2023
Естонија не тражи од савезника из НАТО-а да повећају своје присуство у тој земљи, рекла је данас естонска премијерка Каја Калас, након што су Немачка и Канада објавиле планове за распоређивање хиљада додатних војника у… »
Вести дана »
„Пазите на Вучићеву нову надреалну идеју“: Јутарњи лист о састанку председника Србије са фон дер Лајен
Данас пре 45 минутајош 19 повезаних
Фајненшел тајмс тврди: Нафтна компанија из Абу Дабија главни кандидат за куповину руског удела у НИС-у
Нова пре 1 сатјош 13 повезаних
У Бујановцу се евро у уторак у мењачницама продавао и по 120 динара, уз оцену да ће, због велике тражње, курс бити још виши.
ОК радио пре 45 минутајош 7 повезаних
Аустралија: премијер поздравио забрану друштвених мрежа за децу млађу од 16 година
Политика пре 10 минутајош 14 повезаних



