Povezane vesti

Štepanek za Nova.rs o Novaku i „ferariju koji je ostao u garaži“: Za mene je to bio šok, ali sam bio u pravu

Štepanek za Nova.rs o Novaku i „ferariju koji je ostao u garaži“: Za mene je to bio šok, ali sam bio u pravu

Nova 12.07.2023
Malo je ljudi koji poznaju karijeru Novaka Đokovića kao što to zna Radek Štepanek. Bio mu je rival na terenu (13-1), postao mu je prijatelj, a godinama kasnije i trener. Sada je mentor jednom od njegovih rivala. Za Nova.rs je češka legenda govorila… »
„Plakao sam mnogo u sobi Vajde i Amanovića“: Đoković progovorio o trenutku koji mu je preokrenuo karijeru

„Plakao sam mnogo u sobi Vajde i Amanovića“: Đoković progovorio o trenutku koji mu je preokrenuo karijeru

Nova 12.07.2023
Postoje priče koje nikada ne saznamo i postoje one koje će biti zauvek aktuelne. Jedna od njih je naprasno oživela tokom ovog Vimbldona i otkrio ju je sam Novak Đoković. Đoković je pregrmeo još jednu prepreku na travi i sa 4:6, 6:1, 6:4, 6:3… »
ĐOKOVIĆ OTKRIO PRELOMNI MOMENAT KARIJERE: Sećam se da sam plakao

ĐOKOVIĆ OTKRIO PRELOMNI MOMENAT KARIJERE: Sećam se da sam plakao

Dnevnik 12.07.2023
Novak Đoković je nakon četvrtfinala Vimbldona evocirao sećanja na jedini meč na Gren slemovima koji je izgubio nakon vođstva od 2:0 u setovima. To je bilo četvrtfinale Rolan Garosa protiv Jirgena Melcera još 2010. godine, a Srbin vrlo dobro pamti… »
Dan kad je Novak plakao kod Vajde i Miljana u sobi

Dan kad je Novak plakao kod Vajde i Miljana u sobi

Sport klub 12.07.2023
Godina 2010, četvrtfinale Rolan Garosa. Novak Đoković imao je dva seta i brejk prednosti u duelu sa Jirgenom Melcerom. Izgubio je. Bio je to jedini put da je Đoković ispustio prednost od 2-0 u setovima, ali bila je to prekretnica u njegovoj karijeri… »
Uradio je što niko nikad nije uspeo protiv Novaka, sada za Nova.rs otkrio tajnu i poručio: Neka me Đoković vodi na večeru

Uradio je što niko nikad nije uspeo protiv Novaka, sada za Nova.rs otkrio tajnu i poručio: Neka me Đoković vodi na večeru

Nova 12.07.2023
Jirgen Melcer je u karijeri osvojio pet titula, stigao je do osmog mesta na planeti i polufinala Rolan Garosa 2010. godine. Ipak, njega se uvek sete zbog jednog suludog podatka koji pokazuje veličinu Novaka Đokovića. Upravo je o tome govorio za Nova.rs… »

Vesti dana »