Povezane vesti

Policajka koja je uhapšena zbog Vučićevog kuma: Ja nisam heroj, ja sam jedna od vas

Policajka koja je uhapšena zbog Vučićevog kuma: Ja nisam heroj, ja sam jedna od vas

Radio 021 12.07.2023
Policajka Katarina Petrović, koja je uhapšena zbog kuma predsednika Srbije Aleksandra Vučića govorila je danas na protestu u Valjevu i poručila "da ona nije heroj, već samo čovek". "Ja nisam heroj, ja nisam političar, ja sam samo čovek, jedna od… »
Policajka Katarina Petrović na protestu „Valjevo protiv nasilja“

Policajka Katarina Petrović na protestu „Valjevo protiv nasilja“

Vreme 12.07.2023
"Srbija protiv nasilja" "Ja nisam heroj, ja nisam političar, ja sam samo čovek, jedna od vas... Roditelji su nas vaspitavali da budemo ljudi, da se borimo za istinu, moj tata i danas zna da kaže, Sve se pere sem obraza... Želim za svu decu bolju… »
Policajka Katarina na protestu u Valjevu: Nisam heroj, samo čovek, jedna od vas

Policajka Katarina na protestu u Valjevu: Nisam heroj, samo čovek, jedna od vas

N1 Info 12.07.2023
Peti po redu protest „Valjevo protiv nasilja“, umesto u četvtak, održan je večeras na Gradskom trgu. Počeo je minutom ćutanja, a obeležen je govorom policajke Katarine Petrović. Katarina Petrović obratila se okupljenim sugrađanima, neposredno… »
Peti protest "Valjevo protiv nasilja", podrška suspendovanoj policajki Katarini Petrović

Peti protest "Valjevo protiv nasilja", podrška suspendovanoj policajki Katarini Petrović

RTS 12.07.2023
U Valjevu je peti put održan protest građana "Valjevo protiv nasilja" tokom kojeg se okupljenima obratila i suspendovana policajka Katarina Petrović. Katarina Petrović uhapšena je 3. jula zbog sumnje da je zloupotrebila službeni položaj. Ona je… »
Policajka Katarina koja je uhapšena zbog Vučićevog kuma: Sve se pere sem obraza, ja nisam heroj, ja sam jedna od vas

Policajka Katarina koja je uhapšena zbog Vučićevog kuma: Sve se pere sem obraza, ja nisam heroj, ja sam jedna od vas

Nova 12.07.2023
"Ja nisam heroj, ja nisam političar, ja sam samo čovek, jedna od vas", ovako se okupljenim Valjevcima na današnjem protestu "Srbija protiv nasilja" obratila policajka Katarina Petrović, kojoj se na teret stavlja da je zloupotrebila službeni položaj… »
Protest u Valjevu Srbija protiv nasilja posvećen sećanju na Petrovdanski miting i Makija

Protest u Valjevu Srbija protiv nasilja posvećen sećanju na Petrovdanski miting i Makija

Danas 12.07.2023
Peti po redu protestni skup „Valjevo protiv nasilja”, umesto u uobičajenom terminu u četvrtak, biće održan večeras u 19 časova na Gradskom trgu, piše Portal Kolubarske.rs. Kako oni pišu u pozivu za večerašnji skup, 12. jula navodi se „da… »

Vesti dana »