Povezane vesti

Zavoleo ga je ceo region: Pevaču su predviđali blistavu karijeru, a on se okrenuo porodici i napustio zemlju - Evo gde je…

Zavoleo ga je ceo region: Pevaču su predviđali blistavu karijeru, a on se okrenuo porodici i napustio zemlju - Evo gde je…

Blic 13.07.2023
Pevača Slobodana Batjarevića, poznatijeg po nadimku Cobe, javnost je upamtila tokom učešća u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda" još 2007. godine. On je tada stekao veliku popularnost, ali se kasnije potpuno povukao iz javnosti. Posle "Zvezda… »
Sunovrat naše pevačice: Posle seksa u rijalitiju i udaje za čoveka koji ju je tukao, niko ne želi da je angažuje da peva

Sunovrat naše pevačice: Posle seksa u rijalitiju i udaje za čoveka koji ju je tukao, niko ne želi da je angažuje da peva

Nova 13.07.2023
Pevačica Nadežda Biljić se na javnoj sceni pojavila pre 15 godina kada je učestvovala u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Ona je nekoliko puta bila učesnik rijaliti programa. Tamo je bila u centru skandala zbog intimnih odnosa sa Mikijem… »
Proslavio se u „Zvezdama Granda“ i svi su navijali za njega: Evo gde Cobe danas živi i šta radi

Proslavio se u „Zvezdama Granda“ i svi su navijali za njega: Evo gde Cobe danas živi i šta radi

Nova 13.07.2023
Godinama ga ne viđamo. Slobodan Batjarević Cobe učestvovao je 2007. godine u „Zvezdama Granda“ i tom prilikom stekao veliku popularnost. Nakon učešća, snimio je nekoliko singlova, a onda se povukao iz javnosti. Posvetio se porodičnom životu, a… »
Molio sam vlasnike klubova da nastupa kod njih! Muž otkrio istinu o karijeri Nadežde Biljić: Niko ne želi da radi s njom

Molio sam vlasnike klubova da nastupa kod njih! Muž otkrio istinu o karijeri Nadežde Biljić: Niko ne želi da radi s njom

Mondo 13.07.2023
Bivši rijaliti učesnik i suprug Nadežde Biljić oglasio se na društvenim mrežama i otkrio zašto pevačice nema nigde. Bivši rijaliti učesnik i suprug Nadežde Biljić oglasio se na društvenim mrežama i otkrio zašto pevačice nema nigde. Domaća… »
"Živimo skromno": Nadežda Biljić se preselila u Svilajnac, karijeru joj obeležio veliki skandal, a sad je niko ne zove na…

"Živimo skromno": Nadežda Biljić se preselila u Svilajnac, karijeru joj obeležio veliki skandal, a sad je niko ne zove na…

Blic 13.07.2023
Pevačica Nadežda Biljić se na javnoj sceni pojavila pre 15 godina kada je učestvovala u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Ona je nekoliko puta bila učesnik rijaliti programa, udala se za Tomu Panića, koji je postao njen menadžer. Par je najpre… »
"Molio sam: gazde klubova da nastupa kod njih, svi su je odbili" Toma Panić otkrio šokantnu istinu o karijeri Nadežde…

"Molio sam: gazde klubova da nastupa kod njih, svi su je odbili" Toma Panić otkrio šokantnu istinu o karijeri Nadežde…

Blic 12.07.2023
Pevačica Nadežda Biljić u centar pažnje je došla kada je ušla u rijaliti, a pre toga učestvovala je u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", kao i "Pinkove zvezde". Ona se posle rijalitija udala za Tomu Panića sa kim je dobila sina, a on je pre… »

Vesti dana »