Povezane vesti

"Oprostio bih joj prevaru": Saša Joksimović se razvodi, a ovako je govorio o Neveni: "Kod kuće smo muž i žena, a na poslu…

"Oprostio bih joj prevaru": Saša Joksimović se razvodi, a ovako je govorio o Neveni: "Kod kuće smo muž i žena, a na poslu…

Blic 13.07.2023
Srpski glumac Saša Joksimović stavio je tačku na brak sa Nevenom, a svoje pratioce je obavestio na svom Instagram profilu. On je za domaće medije, svojevremeno rekao, da bi Neveni čak oprostio i prevaru. - Partnerka mi je sjajna, ona je… »
Evo ko je bivša supruga Joksimovića! Razvode se posle 22 godine - Preživeli gubitak i 13 meseci bili razdvojeni!

Evo ko je bivša supruga Joksimovića! Razvode se posle 22 godine - Preživeli gubitak i 13 meseci bili razdvojeni!

Mondo 13.07.2023
Glumac Saša Joksimović sve je iznenadio kada je saopšto da se razvodi od supruge Nataše. Glumac Saša Joksimović sve je iznenadio kada je saopšto da se razvodi od supruge Nataše. Glumac i voditelj Saša Joksimović koji je zamolio da ga ne… »
Razvodi se Saša Joksimović: „Dosta je bilo, nismo više zajedno“

Razvodi se Saša Joksimović: „Dosta je bilo, nismo više zajedno“

Nova 13.07.2023
Glumac Saša Joksimović podelio je sa svojim pratiocima na Instagramu da se razvodi od supruge Nevene. Joksimović je podelio objavu koja je mnoge začudila, a tvrdi da se rastaje od supruge Nevene. „Obaveštavam sve, Nevena i ja više nismo zajedno… »
Razvodi se Joksimović! Saša se odmah oglasio na mrežama - "Nevena i ja više nismo zajedno! Dosta je bilo"

Razvodi se Joksimović! Saša se odmah oglasio na mrežama - "Nevena i ja više nismo zajedno! Dosta je bilo"

Mondo 13.07.2023
Glumac Saša Joksimović i njegova supruga Nevena rešili su da stave tačku na svoj brak. Glumac Saša Joksimović i njegova supruga Nevena rešili su da stave tačku na svoj brak. Nakon što je za medije otvoreno govorio o drami koju je prošao kada mu… »
Razvode se Saša i Nevena Joksimović: Glumac se odmah oglasio: "Dosta je bilo"

Razvode se Saša i Nevena Joksimović: Glumac se odmah oglasio: "Dosta je bilo"

Blic 13.07.2023
Nevena i Saša Joksimović rešili su da stave tačku na svoj brak. Tim povodom se Saša oglasio na svom Instagram profilu gde je javno otkrio da više nije sa Nevenom. - Obaveštavam sve, Nevena i ja više nismo zajedno. Svako svojim afinitetima i dosta… »
Izgubili su bebu, jedva preživljavali bez posla: Buran život Saše i Nevene Joksimović, jednom čak nisu bili zajedno 13…

Izgubili su bebu, jedva preživljavali bez posla: Buran život Saše i Nevene Joksimović, jednom čak nisu bili zajedno 13…

Blic 13.07.2023
Srpski glumac Saša Joksimović stavio je tačku na brak sa Nevenom, a svoje pratioce je obavestio na svom Instagram profilu. - Obaveštavam sve, Nevena i ja više nismo zajedno. Svako svojim afinitetima i dosta je bilo. Budi najbolja mama našem Iliji, a… »

Vesti dana »