Povezane vesti

Beograđanin šokirao crnogorce, a upozorili ga na vreme: Drama na ukrcavanju -Zaleteo se na trajekt, pa ostao da visi

Beograđanin šokirao crnogorce, a upozorili ga na vreme: Drama na ukrcavanju -Zaleteo se na trajekt, pa ostao da visi

Mondo 13.07.2023
Jedan Beograđanin je po svaku cenu hteo da se ukrca na trajekt u Crnoj Gori, koji je krenuo da isplovljava zbog čega je zamalo završio u moru. Jedan Beograđanin je po svaku cenu hteo da se ukrca na trajekt u Crnoj Gori, koji je krenuo da isplovljava… »
FOTO: Zaleteo se kolima na trajekt koji je već isplovljavao - pogledajte rezultat

FOTO: Zaleteo se kolima na trajekt koji je već isplovljavao - pogledajte rezultat

Radio 021 13.07.2023
Beograđanin se automobilom u Crnoj Gori zaleteo na trajekt koji se već udaljavao od obale, ali, na sreću, niko nije povređen i pričinjena je zanemarljiva materijalna šteta. "Vijesti" pišu da je do incidenta došlo na trajektnom pristaništu u… »
Beograđanin se autom zaleteo na trajekt koji se već udaljavao od obale

Beograđanin se autom zaleteo na trajekt koji se već udaljavao od obale

N1 Info 13.07.2023
Beograđanin se automobilom zaleteo na trajekt koji se već udaljavao od obale, ali, na sreću niko nije povređen i pričinjena je zanemarljiva materijalna šteta. „Ja znam da vi u Beogradima nemate trajekt, ali osnovno pravilo je da kada trajekt… »
Beograđanin se zaleteo kolima na trajekt koji se već udaljavao od obale i evo šta se desilo: Scena zbog koje se Crnogorci…

Beograđanin se zaleteo kolima na trajekt koji se već udaljavao od obale i evo šta se desilo: Scena zbog koje se Crnogorci…

Nova 13.07.2023
Srećom, nema povređenih. „Ja znam da vi u Beogradima nemate trajekt, ali osnovno pravilo je da kada trajekt krene, nema vise ukrcaja… Svake godine minimum jedan se zaleti“, glasi jedna objava na Tviteru uz fotografiju automobila koji visi… »
Beograđanin turirao pa se zaleteo na trajekt iako je on krenuo da se udaljava od obale! Šok scena snimljena u Crnoj Gori…

Beograđanin turirao pa se zaleteo na trajekt iako je on krenuo da se udaljava od obale! Šok scena snimljena u Crnoj Gori…

Blic 13.07.2023
"Ja znam da vi u Beogradima nemate trajekt, ali osnovno pravilo je da kada trajekt krene, nema vise ukrcaja.. Svake godine minimum jedan se zaleti", glasi jedna objava na Tviteru uz fotografiju automobila koji visi, oslonivši se prednjim krajem o… »
Beograđanin turirao pa se zaleteo na trajekt iako je on krenuo da se udaljava od obale! Šok scena snimljena u Crnoj Gori…

Beograđanin turirao pa se zaleteo na trajekt iako je on krenuo da se udaljava od obale! Šok scena snimljena u Crnoj Gori…

Blic 13.07.2023
"Ja znam da vi u Beogradima nemate trajekt, ali osnovno pravilo je da kada trajekt krene, nema vise ukrcaja.. Svake godine minimum jedan se zaleti", glasi jedna objava na Tviteru uz fotografiju automobila koji visi, oslonivši se prednjim krajem o… »

Vesti dana »